.

partnerrtv

intermarche


Opublikowano: 2018-03-07

12. Rajd Memoriał Kuliga i Bublewicza 2018. Zobacz mapy z trasami przejazdu!Tegoroczny, 12. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza odbędzie się w Wieliczce w dniach 7 – 8 kwietnia. Dzień wcześniej będzie miało miejsce badanie techniczne.


Pod koniec lutego pisaliśmy, że są plany, aby powróciła trasa wiodąca z Solnego Miasta do mety zlokalizowanej przy na ulicy Daniłowicza. Teraz jest to już pewne. W niedzielne przedpołudnie przed Solne Miasto powrócą samochody rajdowe i kibice.

12. Rajd Memoriał Kuliga i Bublewicza będzie odbywał się na czterech trasach. Dwóch w centrum Wieliczki i dwóch w Brzegach. W sobotę przed południem trasa składająca się z trzech os’ów i licząca 7,31 KM w Brzegach. Trasa ta została wydłużona (szczegóły na poniżej zamieszczonej mapie). Wieczorem dwa kolejne OS’y w centrum Wieliczki (1,80km). W niedziele przed południem dwa odcinki na trasie Wieliczka Solne Miasto (2,25 KM) razem z dwoma odcinkami na trasie nazwanej Brzegi Małe (5,01 km).

Poniżej zamieszczamy przygotowane przez WieliczkaCity.pl mapy z zaznaczonymi trasami przejazdów. Mapy będą jeszcze aktualizowane, ale bardziej w kwestii szczegółów, same trasy już nie ulegną zmianie.


   
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych  
Data: 25.II - 04.II 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka oraz Starosta Wielicki zapraszają na obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W programie m.in. koncert zespołu "FORTECA" czy Rodzinny Bieg Pamięci "Tropem Wilczym". Szczegóły obchodów znajdują się na plakacie poniżej.
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Bieg ku pamięci „Żołnierzy Wyklętych”  
Data: 4 marca 2018
Lokalizacja: Wieliczka

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, a 4 marca 2018 roku odbędzie się z tej okazji szósta ogólnopolska edycja Biegu „Tropem Wilczym”. Tym wydarzeniem chcemy oddać hołd i upamiętnić „Żołnierzy Wyklętych” działających w podziemiu antykomunistycznym i antysowieckim w latach 1944-1963 w obrębie przedwojennych granic RP.
Bieg ku pamięci „Żołnierzy Wyklętych”