. carrefour


Opublikowano: 2019-04-17

24-latek z powiatu wielickiego zatrzymany za posiadanie znacznych ilości narkotykówPolicjanci wielickiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację, że jeden z mieszkańców powiatu posiada w swoim mieszkaniu znaczne ilości środków odurzających.


Podczas przeszukania mieszkania 24-latka funkcjonariusze znaleźli ponad 600 gramów marihuany oraz około 5,5 grama substancji psychotropowych w postaci amfetaminy. Zatrzymany mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi mu do 10 lat więzienia.

KPP Wieliczka   

9. Wielickie Dyktando  
Data: 15 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

15 czerwca 2019 roku o godz. 11:00, w sali kinowej Wielickiej Mediateki, rozpoczną się zmagania dziewiątej edycji lokalnego konkursu ortograficznego. W tym roku autorem tekstu będzie dr hab. Mirosława Mycawka.
9. Wielickie Dyktando
Rozmowy przy wspólnym stole...  
Data: 29 maja 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców: dzieci, młodzież, dorosłych na czwarte spotkanie w cyklu: "Rozmowy przy wspólnym stole - NIE MA DZIECI, SA LUDZIE, które odbędzie się w Wielickiej Mediatece, w dniu 29 maja 2019 roku, o godzinie 10:00. W rozmowie gościnny udział wezmą dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Wieliczce.
Rozmowy przy wspólnym stole...