.
carrefour

dacia

Opublikowano: 2018-08-09

3 miejsce dla projektu wielickiej biblioteki „Pracownia Pozytywnych Inspiracji”Z przyjemnością informujemy, iż projekt wielickiej biblioteki „Pracownia Pozytywnych Inspiracji” zdobył 3 miejsce w ramach programu Fundacji Tesco "Decydujesz, pomagamy".


Zebraliśmy aż 35 871 głosów! Gorące podziękowania należą się naszym kochanym seniorkom, które zaangażowały się osobiście w promocję projektu - jesteście wspaniałe! "Pracownia pozytywnych inspiracji" rusza już 12 września 2018 r. o godzinie 16:30 w sali na poddaszu w siedzibie głównej biblioteki. Projekt ma na celu integrację osób starszych poprzez zapewnienie im ciekawej, twórczej formy spędzenia wolnego czasu. Autorką i inicjatorką "pracowni" jest Koordynatorka Wielickiej Strefy Aktywnego Seniora - Pani Dagmara Kopff.

PiMBP w Wieliczce3 miejsce dla projektu wielickiej biblioteki „Pracownia Pozytywnych Inspiracji” - zobacz zdjęcia

   II Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej  
Data: 19 sierpnia 2018 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji FESTIWALU MUZYKI ORGANOWEJ I KAMERALNEJ W WIELICZCE pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Artura Kozioła oraz Rektora Akademii Muzycznej w Krakowie prof. dra hab. Stanisława Krawczyńskiego.
II Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej
SALTY INSPIRATIONS JAZZ FESTIVAL 2018  
Data: 4 sierpnia 2018 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Wspaniali artyści, doskonała muzyka i klimatyczna sceneria Rynku Górnego w Wieliczce – 4 sierpnia o godz. 20.00 zapraszamy do udziału w pierwszej edycji SALTY INSPIRATIONS JAZZ FESTIVAL. Na wielickiej scenie zaprezentują się:
SALTY INSPIRATIONS JAZZ FESTIVAL 2018