.

mcdonald

Opublikowano: 2019-08-08

34-letnia kobieta chciała popełnić samobójstwo. Wieliccy policjanci odnaleźli kobietę w Lednicy Górnej.6 sierpnia 2019 roku, około godz. 12:00 dyżurny pełniący służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Wieliczce, odebrał informację ze zgłoszeniem, z którego wynikało, że 34-letnia kobieta (mieszkanka powiatu wielickiego), chce popełnić samobójstwo.


Z przekazanej informacji wynikało, że kobieta może znajdować się w okolicach jednego z mostów na terenie powiatu wielickiego. Dyżurny niezwłocznie skierował pełniące w tym dniu patrole policji do poszukiwań kobiety. Ponadto nawiązał on kontakt telefoniczny z jej mężem , który wskazał możliwe miejsce jej przebywania oraz poinformował, że kobieta może poruszać się pojazdem osobowym marki Skoda. W międzyczasie funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego uzyskali informację od jednego z kierowców, że kobieta była widziana w okolicach jednego z wiaduktów i może kierować się w stronę Wieliczki. Po niespełna godzinie w miejscowości Lednica Górna patrol Rewiru Dzielnicowych zatrzymał do kontroli drogowej pojazd Skoda. Po wylegitymowaniu okazało się, że kierującą jest osoba zaginiona. Na miejsce wezwano załogę Pogotowia Ratunkowego gdzie decyzją lekarza 34-latka została zabrana do szpitala.

KPP w Wieliczce   

I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce  
Data: 17 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W niedzielę 17 listopada odbędzie się w Wieliczce, a konkretnie w parku linowym Xtreme Park Wieliczka-Grabówki - I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce.
I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce
Andrzejkowe czary-mary dla dzieci  
Data: 16 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Jak smakuje herbatka Czarownicy? Czy można wykąpać się w oparach suchego lodu? Kto odważy się wypić dymiący soczek?
Andrzejkowe czary-mary dla dzieci