.
wse

wse


Opublikowano: 2019-09-04

4-letni Patryk z Koźmic Małych walczy z rakiem. Pomóżmy mu wygrać! Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie.Patryk Mikita ma cztery lata i mieszka w Koźmicach Małych, miejscowości koło Wieliczki, razem z Mamą, Tatą i młodszym bratem. Uwielbia jazdę na rowerze, skoki na trampolinie, grę w piłkę...


Od września miał być szczęśliwym przedszkolakiem, ale wszystko potoczyło się inaczej. Czy wróci do przedszkola? Mocno w to wierzy i wie, że ludzie o dobrych sercach, których mnóstwo wokół, pomogą mu. Póki co musi wyrzucić z głowy niechcianego intruza. Damy radę, prawda?

Koszt leczenia Patryka to szacunkowo ĆWIERĆ MILIONA ZŁOTYCH. Rodzice sami nie dadzą rady - bo któż by dał. Ale wspólnie... możemy, prawda?

W serwisie zrzutka.pl została uruchomiona zbiórka pieniędzy na leczenie Patryka. To właśnie m.in. tam możesz pomóc Patrykowi przekazując dowolną kwotę na jego leczenie. Poniżej znajdują się linki do zbiórki oraz jego profilu na Facebooku gdzie można znaleźć aktualne informacje na temat jego sytuacji.


Zbiórka pieniędzy na leczenie Patryka – KLIKNIJ

Profil na Facebooku -
KLIKNIJ   

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Koncert na 10 głosów  
Data: 21 września 2019
Lokalizacja: Wieliczka

21 września o godz. 19.00 na Rynku Górnym w Wieliczce usłyszymy najsłynniejsze arie i duety z oper i operetek - kompozycje G. Verdiego, S. Moniuszki, G. Bizeta, G. Rossiniego, J. Straussa, E. Kalmana, F. Lehara oraz wielu innych słynnych twórców w wykonaniu wybitnych artystów scen operowych i operetkowych.
Koncert na 10 głosów