.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2019-09-04

4-letni Patryk z Koźmic Małych walczy z rakiem. Pomóżmy mu wygrać! Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie.Patryk Mikita ma cztery lata i mieszka w Koźmicach Małych, miejscowości koło Wieliczki, razem z Mamą, Tatą i młodszym bratem. Uwielbia jazdę na rowerze, skoki na trampolinie, grę w piłkę...


Od września miał być szczęśliwym przedszkolakiem, ale wszystko potoczyło się inaczej. Czy wróci do przedszkola? Mocno w to wierzy i wie, że ludzie o dobrych sercach, których mnóstwo wokół, pomogą mu. Póki co musi wyrzucić z głowy niechcianego intruza. Damy radę, prawda?

Koszt leczenia Patryka to szacunkowo ĆWIERĆ MILIONA ZŁOTYCH. Rodzice sami nie dadzą rady - bo któż by dał. Ale wspólnie... możemy, prawda?

W serwisie zrzutka.pl została uruchomiona zbiórka pieniędzy na leczenie Patryka. To właśnie m.in. tam możesz pomóc Patrykowi przekazując dowolną kwotę na jego leczenie. Poniżej znajdują się linki do zbiórki oraz jego profilu na Facebooku gdzie można znaleźć aktualne informacje na temat jego sytuacji.


Zbiórka pieniędzy na leczenie Patryka – KLIKNIJ

Profil na Facebooku -
KLIKNIJ   

Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020