.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2019-10-01

45-latek zatrzymany z amfetaminą na parkingu dużego sklepu w centrum Wieliczki29 września, wieliccy kryminalni, w wyniku działań operacyjnych, ustalili, że mężczyzna znajdujący się na parkingu przed jednym z pawilonów handlowych, może posiadać przy sobie narkotyki. Rzeczywiście, przy mężczyźnie znaleziono ponad 14 gramów amfetaminy.


Aby sprawdzić czy 45-latek nie posiada większych ilości środków odurzających policjanci postanowili przeszukać jego mieszkanie. Tutaj zabezpieczono kolejne 30 gramów amfetaminy. Podczas czynności wykonywanych w mieszkaniu obecny był 33- letni brat właściciela lokum. Po sprawdzeniu w systemie informatycznym okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez wielicki Sąd Rejonowy, do odbycia kary pozbawienia wolności. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. 45-latkowi w trakcie przesłuchania, przestawiono zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator Rejonowy w Wieliczce, wobec zatrzymanego, zastosował policyjny dozór.

KPP w Wieliczce   

Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020
Spotkanie autorskie z Arturem Andrusem  
Data: 7 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Wraz z początkiem 2020 roku powracamy z cyklem LITERACKIE WIDNOKRĘGI.
Spotkanie autorskie z Arturem Andrusem