.


leroy merlin

festiwal

kabaret

Opublikowano: 2019-10-01

45-latek zatrzymany z amfetaminą na parkingu dużego sklepu w centrum Wieliczki29 września, wieliccy kryminalni, w wyniku działań operacyjnych, ustalili, że mężczyzna znajdujący się na parkingu przed jednym z pawilonów handlowych, może posiadać przy sobie narkotyki. Rzeczywiście, przy mężczyźnie znaleziono ponad 14 gramów amfetaminy.


Aby sprawdzić czy 45-latek nie posiada większych ilości środków odurzających policjanci postanowili przeszukać jego mieszkanie. Tutaj zabezpieczono kolejne 30 gramów amfetaminy. Podczas czynności wykonywanych w mieszkaniu obecny był 33- letni brat właściciela lokum. Po sprawdzeniu w systemie informatycznym okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez wielicki Sąd Rejonowy, do odbycia kary pozbawienia wolności. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. 45-latkowi w trakcie przesłuchania, przestawiono zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator Rejonowy w Wieliczce, wobec zatrzymanego, zastosował policyjny dozór.

KPP w Wieliczce   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki