.
Wieliczka City


Opublikowano: 2019-10-01

45-latek zatrzymany z amfetaminą na parkingu dużego sklepu w centrum Wieliczki29 września, wieliccy kryminalni, w wyniku działań operacyjnych, ustalili, że mężczyzna znajdujący się na parkingu przed jednym z pawilonów handlowych, może posiadać przy sobie narkotyki. Rzeczywiście, przy mężczyźnie znaleziono ponad 14 gramów amfetaminy.


Aby sprawdzić czy 45-latek nie posiada większych ilości środków odurzających policjanci postanowili przeszukać jego mieszkanie. Tutaj zabezpieczono kolejne 30 gramów amfetaminy. Podczas czynności wykonywanych w mieszkaniu obecny był 33- letni brat właściciela lokum. Po sprawdzeniu w systemie informatycznym okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez wielicki Sąd Rejonowy, do odbycia kary pozbawienia wolności. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. 45-latkowi w trakcie przesłuchania, przestawiono zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator Rejonowy w Wieliczce, wobec zatrzymanego, zastosował policyjny dozór.

KPP w Wieliczce   

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Uroczystość Pasowania na Czytelnika  
Data: 25 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Kochani rodzice! Dział dziecięcy wielickiej biblioteki serdecznie zaprasza na uroczyste Pasowanie na Czytelnika dzieciaków od 0-6 lat, które zostały zapisane i otrzymały kartę biblioteczną w roku 2019.
Uroczystość Pasowania na Czytelnika