.


kabaret

Opublikowano: 2019-06-13

57. Małopolski Wyścig Górski ma wielickim rynkuW najbliższy piątek, 14 czerwca będziemy gościć w Wieliczce znakomitych kolarzy zawodowych z 12 krajów uczestniczących w 57. Małopolskim Wyścigu Górskim.


W pierwszym etapie wyścigu 300 kolarzy powalczy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka. Trasa rozpoczyna się w Myślenicach, wiedzie przez miejscowości Gminy Dobczyce, a na ziemi wielickiej rozpoczyna się w miejscowości Raciborsko. Następnie biegnie przez Gorzków, Sierczę, Ochojno, Wrząsowice, Świątniki Górne, Siepraw, ponownie Gorzków i Sierczę. Miasto Wieliczka przejmie kolarzy na ulicy Klaśnieńskiej i po końcowym odcinku na "kolarskiej ścianie płaczu" czyli ul. Kopernika przywitamy uczestników wyścigu na Rynku Górnym w Wieliczce, gdzie odbędzie się uroczysta dekoracja.

Podczas oczekiwania na zawodników, Rynek będzie tętnił życiem kolarskim, a zainteresowani będą mogli rozszerzyć wiedzę dotyczącą sportu rowerowego. Zapraszamy na Rynek Górny o godz. 15.00

Informujemy, że z powodu wyścigu będą czasowe utrudnienia w ruchu w wymienionych miejscowościach oraz na ulicach Wieliczki ujętych w mapce - kliknij   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki