.
Opublikowano: 2010-11-24

7 tys. złotych na Dom Dziecka „Moja Rodzina” w Pawlikowicach


W ubiegłą niedzielę w krakowskiej Galerii Handlowej Kraków Plaza rozstrzygnięto konkurs „Wielkie emocje z Kraków Plaza”. Nie tylko przyznano nagrody uczestnikom konkursu, ale również Galeria ta przekazała kwotę 7 tys. złotych na Dom Dziecka „Moja Rodzina” w Pawlikowicach koło Wieliczki.

Ksiądz Dyrektor Placówki Wychowawczej– Bogdan Węgrzyn wraz z Dyrektorem Galerii Kraków Plaza- Michałem Dziedziną postanowili, że przekazane pieniądze sfinansują tygodniowy wyjazd dla Dzieci. Wyjazd planowany jest w góry, w okresie ferii zimowych.

Galeria Kraków Plaza już od jakiegoś czasu wspiera lokalne domy dziecka i angażuje dzieci w różne projekty organizowane na terenie Galerii. Aktualnie wspierany Dom Dziecka "Moja Rodzina" prowadzony jest przez Zgromadzenie Świętego Michała Archanioła.Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka / Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych