.
Opublikowano: 2010-11-24

7 tys. złotych na Dom Dziecka „Moja Rodzina” w Pawlikowicach


W ubiegłą niedzielę w krakowskiej Galerii Handlowej Kraków Plaza rozstrzygnięto konkurs „Wielkie emocje z Kraków Plaza”. Nie tylko przyznano nagrody uczestnikom konkursu, ale również Galeria ta przekazała kwotę 7 tys. złotych na Dom Dziecka „Moja Rodzina” w Pawlikowicach koło Wieliczki.

Ksiądz Dyrektor Placówki Wychowawczej– Bogdan Węgrzyn wraz z Dyrektorem Galerii Kraków Plaza- Michałem Dziedziną postanowili, że przekazane pieniądze sfinansują tygodniowy wyjazd dla Dzieci. Wyjazd planowany jest w góry, w okresie ferii zimowych.

Galeria Kraków Plaza już od jakiegoś czasu wspiera lokalne domy dziecka i angażuje dzieci w różne projekty organizowane na terenie Galerii. Aktualnie wspierany Dom Dziecka "Moja Rodzina" prowadzony jest przez Zgromadzenie Świętego Michała Archanioła.Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
V Ogólnopolska Noc Bibliotek  
Data: 5 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Występ kabaretu AD HOC, strefa HI-TECH, warsztaty z robotyki, walki robotów, możliwość zabawy dronami, laserem, okularami VR czy drukarką 3D to tylko niektóre z atrakcji jakie Wielicka Biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
V Ogólnopolska Noc Bibliotek