.


wse

kabaret

Opublikowano: 2019-11-20

7R Solna Wieliczka - UNI Opole już w sobotęW sobotę 23 listopada zapraszamy do CER Solne Miasto gdzie o godz. 18:00 rozpocznie się kolejne spotkanie I Ligi Siatkówki Kobiet.


Tym razem przeciwnikiem drużyny z Wieliczki będzie zespół UNI Opole. Będzie to pojedynek dwóch zespołów z czołówki tabeli. Dodatkowo w sobotę oraz niedzielę (23 i 24 listopada) w Hali Solnego Miasta zostanie rozegrany Pierwszy Turniej Mini Siatkówki o Solną Piłkę na który serdecznie zapraszamy! Rozpoczynamy już w sobotę o godzinie 10:00.

Bilety na mecz z UNI Opole standardowo są w cenie 5 złotych. Natomiast dzieci i młodzież do 18 roku życia za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej wchodzą za darmo!   

Muzyczna Barbórka w Mediatece  
Data: 4 grudnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Już 4 grudnia w Wielickiej Mediatece odbędzie się Muzyczna Barbórka. O godzinie 19:00 w sali kinowej rozpocznie się koncert rumuńskich artystów z Satu Mare. Zagrają: George Negrea i Diu Osan. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa fotografii Bogumiła Krużla: "Wieliczka - Królewskie Miasto Skarbów".
Muzyczna Barbórka w Mediatece
Andrzejki z muzyką na żywo i chilli  
Data: 29-30 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W piątek odbędą się dwa koncerty, O godzinie 20.00 na scenie pojawi się zespół Czyli.MY z jednym setem, a następnie bluesowa formacja Bluesfera.
Andrzejki z muzyką na żywo i chilli