.
Opublikowano: 2010-01-22

8,5 mln zł na Centrum Rekreacyjno-Edukacyjne w Wieliczce


Z budżetu Wieliczki na rok 2010 zarezerwowano około 8,5 miliona złotych na dokończenie budowy Centrum Rekreacyjno-Edukacyjnego powstającego w Parku Mickiewicza. Zakończenie prac budowlanych przewiduje się październik bieżącego roku. 

Obecnie trwają prace nad wzniesieniem budynku, który ma mieścić w sobie min. sale konferencyjne czy halę sportowo-widowiskową. Budową całego kompleksu, który kosztuje 25,5 mln złotych zajmuje się od grudnia 2008 roku Chemobudowa Kraków. Krakowska firma ma zakończyć pracę w październiku tego roku, jednak wielickie Centrum Rekreacyjno-Edukacyjne ma zostać otwarte nie później niż w styczniu przyszłego roku.


 

Centrum Rekreacyjno Edukacyjne w Wieliczce 


 

Centrum Rekreacyjno Edukacyjne w Wieliczce
 
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Koncert na 10 głosów  
Data: 21 września 2019
Lokalizacja: Wieliczka

21 września o godz. 19.00 na Rynku Górnym w Wieliczce usłyszymy najsłynniejsze arie i duety z oper i operetek - kompozycje G. Verdiego, S. Moniuszki, G. Bizeta, G. Rossiniego, J. Straussa, E. Kalmana, F. Lehara oraz wielu innych słynnych twórców w wykonaniu wybitnych artystów scen operowych i operetkowych.
Koncert na 10 głosów