.
Opublikowano: 2014-09-08

Agata Młynarska w Wieliczce!


Od kilku miesięcy trwają przygotowania do uroczystego uruchomienia świetnej inicjatywy dla kobiet z Wieliczki i okolic, której patronuje Agata Młynarska – prezenterka i dziennikarka, twórca portalu www.onaonaona.com. To właśnie ten portal stał się inspiracją dla kobiet w całej Polsce, które zaczęły zrzeszać się pod jego logiem i marką osoby Agaty Młynarskiej w Kluby ONA.

 
- To według mnie takie nowoczesne Koła Gospodyń – z uśmiechem nadmienia jedna z liderek Klubu ONA Wieliczka, Małgorzata Gabryś – Dzisiejsza kobieta, niezależnie od tego czy mieszka w mieście czy też poza jego granicami potrzebuje mieć miejsce gdzie może się na chwilę zatrzymać. Potrzebujemy czuć przynależność do jakiejś grupy, która kieruje się takimi samymi wartościami jak my. Dlatego też decydujemy się na zajęcia fitness czy też warsztaty kulinarne licząc na to, że odnajdziemy tam podobne do nas kobiety. Pomimo tego, że nawiązuje się tam relacja to jednak nie ma ona zazwyczaj szans na przetrwanie. Ciężko jest rozmawiać podskakując w rytm głośnej muzyki czy krojąc cebulę. Zazwyczaj zaraz po zajęciach uczestniczki szybko rozchodzą się do swoich domów i obowiązków.Potrzeba utworzenia Klubu ONA Wieliczka powstała też właściwie z chęci skupienia w jednym miejscu kobiet, które są aktywne w swoim środowisku, kreatywne, przedsiębiorcze, myślące pozytywnie, lubiące wyzwania, mające dużo dobrej energii, empatyczne ale też przede wszystkim chcące pomagać innym.

Tak więc trzy odważne kobiety, zainspirowane prężnym działaniem Klubu ONA Łódź postanowiły utworzyć podobny klub w Wieliczce i już 19 października tego roku odbędzie się event inaugurujący jego działanie.

Na miejsce wydarzenia wybrano nowoczesny obiekt konferencyjno-szkoleniowy - Kampus Wielicki (www.kampuswielicki.pl), który jednocześnie jest sponsorem wydarzenia i mocno wspiera inicjatywę powstania Klubu ONA Wieliczka. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Jacek Juszkiewicz Starosta Powiatu Wielickiego. Patronat również objęli: Miasto i Gmina Wieliczka, Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce wraz z czasopismem Puls Wieliczki, portal www.wieliczkacity.pl, Firma MooN Training & Events, producent torebek Gawor&Bergel oraz krakowskie Multikino.

Po uroczystym otwarciu Klubu ONA Wieliczka, regularnie przy Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce będą odbywać się spotkania dla Klubowiczek. Liderki stawiają na cztery filary kobiecego życia: rodzina, biznes, zdrowie i uroda oraz sport i rozrywka. Właśnie w tych tematach będą odbywać się spotkania. Dla mieszkanek Wieliczki i okolic jest to nowa i jak wynika z rozmów, ciekawa inicjatywa. Wiązane są z nią spore nadzieje, których liderki obiecały nie zawieść.


Liderki Klubu ONA w Wieliczce

Kto za tym wszystkim stoi?

Małgorzata Gabryś - trzydziestolatka z głową pełną pomysłów. Na co dzień pracuje koordynując jeden z projektów dofinansowanych ze środków UE a także prowadząc własną firmę szkoleniowo - eventową. Zdobywa szlify trenera szkoleniowego w Poznaniu i w Warszawie. Prywatnie szczęśliwa żona a także mama. Wierzy w stwierdzenie "Co dajesz to wraca" dlatego zawsze chętnie pomaga innym.

Ewelina Nalepka - Młoda kobieta ale ze sporym bagażem doświadczeń życiowych.Z uśmiechem na twarzy idzie przez życie. Kocha poznawać nowych ludzi i podejmować nowe wyzwania twierdząc że nie ma rzeczy niemożliwych. Uwielbia szum morza, piękne widoki oraz nocne spacery. Jej motto życiowe "Spełniaj marzenia innych aby mogły się spełnić twoje".

Maria Klaś-Kucała - Pewna siebie optymistka. Kobieta z przedsiębiorczością we krwi. Wytrwale dąży do osiągnięcia w życiu sukcesu niezapominając o codzienności, rodzinie, przyjaciołach. Jasne myślenie i zdolność szybkiego podejmowania decyzji sprawia że z łatwością przychodzi jej realizowanie celów. Otwarta na drugiego człowieka, z optymizmem, uprzejmością i poczuciem humoru poznaje nowych ludzi i nawiązuje kontakty, które w przyszłości mogą wspomóc biznes. Z odwagą realizuje swoje marzenia i tworzy własna drogę rozwoju. Mama Michałka i Jasia, dzieli czas między domem a firmami z niezastąpionym wsparciem ze strony męża i rodziny.

Każda z nich to odmienny charakter i temperament. Taki miks osobowości gwarantuje funkcjonowanie Klubu na najwyższych i najlepszych obrotach a także to, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Już dziś planowany jest harmonogram spotkań, który nie pozwoli nudzić się Klubowiczkom bo pomiędzy warsztatami z komunikacji a szkoleniem z wizażu zaplanowano szalony wypad w góry.

Organizatorki serdecznie zapraszają do udziału w evencie wszystkie firmy, które w tym dniu chcą zaprezentować się w ramach stoisk promocyjno-handlowych, Sponsorów wydarzenia a także mieszkańców całego Powiatu Wielickiego. Będzie to wyjątkowy dzień pełen emocji i atrakcji.

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Kabaret Smile w Wieliczce  
Data: 15 września 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tego jeszcze nie było! Już dzisiaj zapraszamy na wielki finał tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.
Kabaret Smile w Wieliczce