.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2019-11-26

Andrzejki z muzyką na żywo i chilliW piątek odbędą się dwa koncerty, O godzinie 20.00 na scenie pojawi się zespół Czyli.MY z jednym setem, a następnie bluesowa formacja Bluesfera.


Bluesfera to sześciu gości, których połączyła wspólna pasja - muzyka. Na przekór normalności panowie postanowili połączyć często odlegle od siebie idee pokoleniowe - i to właśnie one napędzają i nadają charakter twórczości Bluesfery. Przy pomocy wspólnie testowanych dźwięków wprowadzają słuchaczy na swój emocjonalny tor. Grają: blues, rock, hard rock, funk, boogie. I robią to naprawdę dobrze.

Czyli.MY - to formacja muzyczna, która powstała w królewskim Krakowie. Choć w autorskich kompozycjach zespołu słychać wyraźne wpływy soulowe, funkowe i bluesowe, muzycy pracują nad własnym, charakterystycznym brzmieniem i groovem. Grupę tworzą: Marcin Kania - wokal, Wojciech Grabowski - gitara, Damian Seweryn - klawisze, Mateusz Ostrówka - bas, Mateusz Kozłowski - perkusja.

Na sobotę przygotowaliśmy więcej atrakcji,a na 20.00 zaplanowany jest koncert zespołu WADADA. Tego dnia już od godziny 17.00 miłośnicy ekstremalnych wrażeń kulinarnych będą mogą wziąć udział w Konkursie Ostrości. Co to jest za konkurs? Prawdziwi śmiałkowie będą mogli spróbować najostrzejszych papryczek świata. Wygra osoba o najpikantniejszym podniebieniu. Dla najwytrwalszych przewidziane są nagrody. Konkurs poprowadzi Sylvetta Księżniczka Wiatru, znana performerka, która po konkursie powróży każdemu, kto tylko będzie mieć odwagę poznać swoją przyszłość. Nawet z brzegów pizzy ;-)

Poza tym dla wszystkich uczestników imprezy przygotowane będą ciasteczka z wróżbą i degustacja jesiennej pizzy w cenie biletu. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie proszone są o kontakt pod numer: 667 102 277.

Projekt WADADA powstał w 1996 roku z inicjatywy Dominika Muszyńskiego. Tworzy muzykę inspirowaną tradycyjnymi rytmami Afryki, Kuby i Brazylii ze sporą domieszką rodzimych melodii. Grupa zagrała kilkaset koncertów w kraju i za granicą. Od 2013 roku rozwija się w nowych kierunkach, łącząc akustyczne brzmienie bębnów z elektronicznymi efektami, gitarą i instrumentami klawiszowymi. Owocem tego jest wydana w 2018 roku płyta “Wolna 7". Obecnie zespół pracuje nad materiałem na nową płytę, którego fragmenty można usłyszeć na koncertach.

WADADA: Dominik Muszyński - conga, djembe, darabuka, bongosy, instr. perkusyjne Sylwia Lasok - śpiew, ukulele, cuica drum, shruti box, Artur Hulinka - bębny niskotonowe dundun, dzwonki, Kuba Ratowski - bębny sangban, kenkeni, dzwonki, talerze, sampler, Marcin Kipisz - gitara, ukulele.

Garaż - PUB
Kościuszki 28, 32-020 WieliczkaAndrzejki z muzyką na żywo i chilli - zobacz zdjęcia   

Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020
Spotkanie autorskie z Arturem Andrusem  
Data: 7 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Wraz z początkiem 2020 roku powracamy z cyklem LITERACKIE WIDNOKRĘGI.
Spotkanie autorskie z Arturem Andrusem