.


Opublikowano: 2019-10-29

Andrzejkowe czary-mary dla dzieciJak smakuje herbatka Czarownicy? Czy można wykąpać się w oparach suchego lodu? Kto odważy się wypić dymiący soczek?


Jak smakuje herbatka Czarownicy? Czy można wykąpać się w oparach suchego lodu? Kto odważy się wypić dymiący soczek?

Serdecznie zapraszamy do Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce na Andrzejkowe czary-mary, czyli niepowtarzalny bal dla dzieci w wieku 4-8 lat, który odbędzie się 16 listopada 2019 roku w godz. 16.00-18.00 (bez udziału rodziców).

W programie: andrzejkowe wróżby, zabawy animacyjne w magicznym klimacie oraz mnóstwo eksperymentów - kociołek czarownicy i kąpiel w oparach suchego lodu, zielone płomyczki, dymiący soczek dla odważnych, świetliste wariacje, czarodziejskie kolory, czarodziejska kula, powietrzne kręgle, balonowa eksplozja, herbatka Czarownicy, balonowa eksplozja.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce.

Szczegółowe informacje 12 278 32 00 w. 100.

CKiT Wieliczka

   

Srebrny Jubileusz Dziewczęcego Chóru Ziarenko  
Data: 24 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy na uroczysty koncert galowy z okazji 25-lecia Dziewczęcego Chóru „Ziarenko”, który odbędzie się 24 listopada 2019 r. o godz. 19.00 w Kaplicy św. Kingi w Kopalni Soli w Wieliczce (zjazd od godziny 17.45).
Srebrny Jubileusz Dziewczęcego Chóru Ziarenko
I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce  
Data: 17 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W niedzielę 17 listopada odbędzie się w Wieliczce, a konkretnie w parku linowym Xtreme Park Wieliczka-Grabówki - I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce.
I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce