.
dacia

dacia

partnerrtv

Opublikowano: 2018-01-08

Autobus linii S1 Świątniki Górne – Wieliczka rozbił się w Wieliczce na drzewieDziś wieczorem w Wieliczce na ulicy Daniłowicza doszło do wypadku z udziałem autobusu „kolejowego” linii S1 kursującego ze Świątnik Górnych do Wieliczki.


Około godziny 21:00 autobus linii S1 jadący ze Świątnik Górnych do Wieliczki, wypadł z drogi i uderzył w drzewo przy ulicy Daniłowicza. Prawdopodobnie przyczyną wypadku była nadmierna prędkość. Jak wynika z relacji świadka (pasażera autobusu), kierowca miał jechać zdecydowanie za szybko jak na warunki panujące na drodze. Miał również nie reagować na prośby osoby sprzedającej bilety, aby zwolnił.

 
Autobus linii S1 Świątniki Górne – Wieliczka rozbił się w Wieliczce na drzewie - zobacz zdjęcia
   


Królewski Bal 2018  
Data: 3 lutego 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Królewski Bal, który odbędzie się 3 lutego (sobota) 2018roku w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym SOLNE MIASTO w Wieliczce.
Królewski Bal 2018
7R Solna Wieliczka - Joker Świecie  
Data: 14 stycznia 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Zapraszamy na pierwszy mecz w tym roku naszej drużyny 7R Solna Wieliczka, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 14 stycznia o godzinie 17:00 w hali Solnego Miasta. Wstęp wolny!
7R Solna Wieliczka - Joker Świecie