.
Opublikowano: 2018-01-08

Autobus linii S1 Świątniki Górne – Wieliczka rozbił się w Wieliczce na drzewieDziś wieczorem w Wieliczce na ulicy Daniłowicza doszło do wypadku z udziałem autobusu „kolejowego” linii S1 kursującego ze Świątnik Górnych do Wieliczki.


Około godziny 21:00 autobus linii S1 jadący ze Świątnik Górnych do Wieliczki, wypadł z drogi i uderzył w drzewo przy ulicy Daniłowicza. Prawdopodobnie przyczyną wypadku była nadmierna prędkość. Jak wynika z relacji świadka (pasażera autobusu), kierowca miał jechać zdecydowanie za szybko jak na warunki panujące na drodze. Miał również nie reagować na prośby osoby sprzedającej bilety, aby zwolnił.

 
Autobus linii S1 Świątniki Górne – Wieliczka rozbił się w Wieliczce na drzewie - zobacz zdjęcia   Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka / Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych