.
Opublikowano: 2017-10-31

Brutalne morderstwo w Niepołomicach. Mąż zabił żonę nożem.We wtorek 31 października przed południem doszło w Niepołomicach do brutalnego morderstwa. Ofiarą jest 30-letnia kobieta, której zwłoki znaleziono w domu.


Na osiedlu Jazy w Niepołomicach 50-letni mężczyzna zamordował nożem swoją 30-letnią żonę. Policjanci na jej ciele ujawnili wiele ran kłutych zadanych nożem. Ze wstępnym ustaleń wynika, że w tym czasie w domu przebywało kilkumiesięczne dziecko, 9 letnia dziewczynka w czasie tragedii przebywała w szkole. Mężczyzna przyznał się do zamordowania żony, na razie nie wiadomo dlaczego to zrobił.

   Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Koncert na 10 głosów  
Data: 21 września 2019
Lokalizacja: Wieliczka

21 września o godz. 19.00 na Rynku Górnym w Wieliczce usłyszymy najsłynniejsze arie i duety z oper i operetek - kompozycje G. Verdiego, S. Moniuszki, G. Bizeta, G. Rossiniego, J. Straussa, E. Kalmana, F. Lehara oraz wielu innych słynnych twórców w wykonaniu wybitnych artystów scen operowych i operetkowych.
Koncert na 10 głosów