.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2017-10-31

Brutalne morderstwo w Niepołomicach. Mąż zabił żonę nożem.



We wtorek 31 października przed południem doszło w Niepołomicach do brutalnego morderstwa. Ofiarą jest 30-letnia kobieta, której zwłoki znaleziono w domu.


Na osiedlu Jazy w Niepołomicach 50-letni mężczyzna zamordował nożem swoją 30-letnią żonę. Policjanci na jej ciele ujawnili wiele ran kłutych zadanych nożem. Ze wstępnym ustaleń wynika, że w tym czasie w domu przebywało kilkumiesięczne dziecko, 9 letnia dziewczynka w czasie tragedii przebywała w szkole. Mężczyzna przyznał się do zamordowania żony, na razie nie wiadomo dlaczego to zrobił.

   



Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020