. carrefour


Opublikowano: 2019-02-13

Brzezie. Ksiądz zatrzymany przez policję w Zakopanem pracował wcześniej w powiecie wielickim, gdzie również nie obeszło się bez kontrowersji.Kilka dni temu, a konkretnie w piątek policja zatrzymała w Zakopanem 36-letniego księdza, który pełnił swoją posługę w zakopiańskiej parafii Miłosierdzia Bożego na Chramcówkach.


Policję zawiadomiła matka ministranta po tym jak się dowiedziała, że jej kilkunastoletnie dziecko otrzymało od księdza SMSa z treściami pornograficznymi. Ksiądz po przesłaniu został zwolniony. Na parafię w Zakopanem póki co nie powrócił.

Jak się okazuje i jak możemy przeczytać w Dzienniku Polskim, zatrzymany przez policję w Zakopanem ksiądz, pracował wcześniej w miejscowości Brzezie w powiecie wielickim i również tutaj jego posługa i praca w szkole wywoływała kontrowersje. Więcej o zachowaniu księdza z Brzezia można przeczytać w Dzienniku Polskim – tutaj.   

Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka / Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych