. majowapark

Opublikowano: 2019-02-13

Brzezie. Ksiądz zatrzymany przez policję w Zakopanem pracował wcześniej w powiecie wielickim, gdzie również nie obeszło się bez kontrowersji.Kilka dni temu, a konkretnie w piątek policja zatrzymała w Zakopanem 36-letniego księdza, który pełnił swoją posługę w zakopiańskiej parafii Miłosierdzia Bożego na Chramcówkach.


Policję zawiadomiła matka ministranta po tym jak się dowiedziała, że jej kilkunastoletnie dziecko otrzymało od księdza SMSa z treściami pornograficznymi. Ksiądz po przesłaniu został zwolniony. Na parafię w Zakopanem póki co nie powrócił.

Jak się okazuje i jak możemy przeczytać w Dzienniku Polskim, zatrzymany przez policję w Zakopanem ksiądz, pracował wcześniej w miejscowości Brzezie w powiecie wielickim i również tutaj jego posługa i praca w szkole wywoływała kontrowersje. Więcej o zachowaniu księdza z Brzezia można przeczytać w Dzienniku Polskim – tutaj.   

Cyberprzemoc - jak jej przeciwdziałać?  
Data: 6 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców: młodzież 16+, nauczycieli, pedagogów, rodziców, dorosłych, seniorów na trzecie spotkanie w cyklu "Rozmowy przy wspólnym stole", pod hasłem: CYBERPRZEMOC – JAK JEJ PRZECIWDZIAŁAĆ? Wielicka Mediateka, 6 marca 2019 roku, o godzinie 18:00.
Cyberprzemoc - jak jej przeciwdziałać?
Alfabet Zgody. Bo tylko TAK, znaczy TAK.  
Data: 6 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Wieliczki, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce oraz Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają na cykl wydarzeń organizowanych w ramach Tygodnia Zgody we współpracy z Fundacją Autonomia oraz Ośrodkiem Badań nad Mediami Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie pod hasłem: „ALFABET ZGODY”, 6 marca 2019 r.
Alfabet Zgody. Bo tylko TAK, znaczy TAK.