.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2019-02-13

Brzezie. Ksiądz zatrzymany przez policję w Zakopanem pracował wcześniej w powiecie wielickim, gdzie również nie obeszło się bez kontrowersji.Kilka dni temu, a konkretnie w piątek policja zatrzymała w Zakopanem 36-letniego księdza, który pełnił swoją posługę w zakopiańskiej parafii Miłosierdzia Bożego na Chramcówkach.


Policję zawiadomiła matka ministranta po tym jak się dowiedziała, że jej kilkunastoletnie dziecko otrzymało od księdza SMSa z treściami pornograficznymi. Ksiądz po przesłaniu został zwolniony. Na parafię w Zakopanem póki co nie powrócił.

Jak się okazuje i jak możemy przeczytać w Dzienniku Polskim, zatrzymany przez policję w Zakopanem ksiądz, pracował wcześniej w miejscowości Brzezie w powiecie wielickim i również tutaj jego posługa i praca w szkole wywoływała kontrowersje. Więcej o zachowaniu księdza z Brzezia można przeczytać w Dzienniku Polskim – tutaj.   

Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020
Spotkanie autorskie z Arturem Andrusem  
Data: 7 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Wraz z początkiem 2020 roku powracamy z cyklem LITERACKIE WIDNOKRĘGI.
Spotkanie autorskie z Arturem Andrusem