.
Opublikowano: 2011-05-20

Chciał zaimponować więc ukradł pachołki drogowe...


W środę, 18 maja br. około godz. 14:40 policja przyjęła zgłoszenie o kradzieży pachołków drogowych z parkingu na terenie Starostwa. Na podstawie zapisu z monitoringu policjanci ustalili sprawców.

Był to 30-letni mieszkaniec gminy Wieliczka. Towarzyszyła mu trójka znajomych. Zatrzymany tłumaczył swoje zachowanie tym, że był pod wpływem alkoholu i chciał zaimponować towarzyszącym mu osobom. Mężczyzna przeprosił za swoje zachowanie. Za czyny, których się dopuścił został ukarany mandatem karnym w wysokości 400zł.Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Koncert na 10 głosów  
Data: 21 września 2019
Lokalizacja: Wieliczka

21 września o godz. 19.00 na Rynku Górnym w Wieliczce usłyszymy najsłynniejsze arie i duety z oper i operetek - kompozycje G. Verdiego, S. Moniuszki, G. Bizeta, G. Rossiniego, J. Straussa, E. Kalmana, F. Lehara oraz wielu innych słynnych twórców w wykonaniu wybitnych artystów scen operowych i operetkowych.
Koncert na 10 głosów