. majowapark

Opublikowano: 2017-10-14

Ciężarówka spłonęła na drodzeW czwartek 12 października na drodze wojewódzkiej w Zagórzanach spłonął samochód dostawczy. Do pożaru doszło około godziny 14:20.


Po przyjeździe na miejsce straży pożarnej z OSP Gdów, OSP Marszowice oraz JRG Wieliczka okazało się, że płonie naczepa samochodu wypełniona materiałami budowlanymi. Zagrożeniem dla pracujących na miejscu strażaków były m.in. wybuchające pod wpływem wysokiej temperatury opony. Uszkodzeniu uległ jeden z samochodów przejeżdżających obok płonącej ciężarówki. Po ugaszeniu pożaru z pomocą przyszła jedna z lokalnych firm, która przyjechała swoim "sprzętem" i usunęła spalone materiały. Kierujący samochodem dostawczym nie doznał żadnych obrażeń, a utrudnienia na drodze trwały ponad dwie godziny.

 
Ciężarówka spłonęła na drodze - zobacz zdjęcia   

Cyberprzemoc - jak jej przeciwdziałać?  
Data: 6 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców: młodzież 16+, nauczycieli, pedagogów, rodziców, dorosłych, seniorów na trzecie spotkanie w cyklu "Rozmowy przy wspólnym stole", pod hasłem: CYBERPRZEMOC – JAK JEJ PRZECIWDZIAŁAĆ? Wielicka Mediateka, 6 marca 2019 roku, o godzinie 18:00.
Cyberprzemoc - jak jej przeciwdziałać?
Alfabet Zgody. Bo tylko TAK, znaczy TAK.  
Data: 6 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Wieliczki, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce oraz Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają na cykl wydarzeń organizowanych w ramach Tygodnia Zgody we współpracy z Fundacją Autonomia oraz Ośrodkiem Badań nad Mediami Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie pod hasłem: „ALFABET ZGODY”, 6 marca 2019 r.
Alfabet Zgody. Bo tylko TAK, znaczy TAK.