.


kabaret

Opublikowano: 2020-04-09

Coraz więcej potwierdzonych zakażeń koronawirusem w gminie Niepołomice. Zobacz najnowszą mapkę zakażeń w naszym powiecie.Przybywa potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem w naszym powiecie. Na chwilę obecną łączna ilość potwierdzonych zachorowań na COVID-19 w powiecie wielickim to 66 osób.


Wczoraj badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie wirusem SARS-CoV-2 w naszym powiecie u dwóch kolejnych osób, byli to mieszkańcy gminy Niepołomice. Dziś potwierdzono szczęść nowych przypadków – 5 z nich to mieszkańcy gminy Niepołomice. Jeden nowy przypadek w gminie Gdów. Zmniejszyła się liczba osób poddanych kwarantannie – obecnie 626 osób przechodzi kwarantannę w powiecie wielickim. Poniżej zamieszczamy mapę z potwierdzonymi przypadkami zakażenia koronowa wirusem w poszczególnych gminach – stan na dzień 9 kwietnia 2020 r. godz. 15:00.

   7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki