.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2015-08-12

Cudowna Moc Bukietów 2015 w Podstolicach


15 sierpnia w Podstolicach (w godzinach od 8:00 do 12:00) odbędzie się VI edycja konkursu na najpiękniejszy bukiet pt. „Cudowna Moc Bukietów”.

 
Organizatorzy stawiają sobie za cel kultywowanie tradycji tworzenia bukietów zielnych w święto Matki Boskiej Zielnej, przypadające na 15 sierpnia, w atrakcyjnej formie konkursu. Jak dotąd przedsięwzięcie cieszy się popularnością, która wzrasta z roku na rok. Konkurs został objęty patronatem Pana Władysława Kosiniaka-Kamysza Ministra Pracy i Polityki Społecznej oraz Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa Bogusława Kośmidra.

Impreza odbywa się na placu obok kościoła pw. Świętego Ducha. Jej głównym elementem jest rywalizacja pomiędzy bukietami wykonanymi własnoręcznie przez uczestników. W zabawie może wziąć udział każdy, zarówno dzieci jak i dorośli. Dla tych pierwszych przygotowaliśmy specjalnie osobną kategorię, aby zachęcić najmłodszych do podtrzymywania tradycji przodków w jak najbardziej atrakcyjnej formie.

Dla zwycięzców w każdej kategorii przewidziane są atrakcyjne nagrody pieniężne lub rzeczowe.

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konkursie jako jego uczestnicy lub widzowie podziwiający piękno bukietów.Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020