.
Opublikowano: 2015-06-23

Cyrk Korona znów w Wieliczce - rozdajemy wejściówki!


Nowy, multimedialny spektakl pt. "CYRKOWO-BAJKOWO" to wspaniała dwugodzinna zabawa dla całej rodziny! Podczas widowiska będzie można podziwiać artystów z Anglii, Czech, Danii, Szkocji, Ukrainy i Polski.

 
Gwiazdy światowych aren zaprezentują m.in: gimnastykę na sztrabatach, ewolucje na wysokich masztach, akrobacje z pieskiem, hula hoop, żonglerkę akrobatyczną, kaskaderskie wyczyny na wysokiej linie poziomej! Program wzbogacony będzie o wielką rewię wielbłądów i zwierząt egzotycznych, pokaz koni i kuców "Little Pony" oraz bajkową farmę. Spektakl odbędzie się w naszym mieście przy ul.Dembowskiego obok warzelni w najbliższy czwartek 25 czerwca o godz.: 17:30. SUPER ATRAKCJA - FOKI!  Mistrz humoru - MR. CHAP, Konferansjer - KAPELUSZNIK.

WieliczkaCity.pl znów oferuje swoim czytelnikom wejściówki. Tym razem mamy do rozdania aż 6 dwuosobowych zaproszeń na czwartkowy spektakl cyrku Korona w Wieliczce. Aby zdobyć takie dwuosobowe zaproszenie wystarczy wysłać do nas maila na adres redakcja@wieliczkacity.pl wpisując w temacie "Cyrk Korona", a w treści napiszcie, dlaczego chcecie iść do cyrku? Nie zapomnijcie podać swojego imienia i nazwiska. Na Wasze maile czekamy do jutra (24 czerwca) do godziny 10:00.

Zabawa przeznaczona dla osób pełnoletnich, zwycięzcy zostaną wyłonieni jutro do godziny 15:00. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Cyrk Korona znów w Wieliczce - rozdajemy wejściówki! - zobacz zdjęcia

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Kabaret Smile w Wieliczce  
Data: 15 września 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tego jeszcze nie było! Już dzisiaj zapraszamy na wielki finał tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.
Kabaret Smile w Wieliczce