.
Opublikowano: 2014-02-15

Czarnochowice: Bus wjechał do rowu


Wczoraj, tj. 14 lutego około godziny 18:00 w miejscowości Czarnochowice bus przewożący pasażerów wjechał do przydrożnego rowu.

fot. Archiwum WieliczkaCity.pl

Kierowca busa około 60 lat najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą. Do nieprzytomnego kierowcy zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Na miejscu zespół specjalistyczny zastał mężczyznę, u którego stwierdzono zatrzymanie krążenia.


.......  Podjęte czynności reanimacyjne - wspólnie z policjantami - zaowocowały przywróceniem krążenia i oddechu. Pacjenta przewieziono do szpitala św. Rafała w Krakowie. Nikomu z pasażerów busa nic się nie stało.  

Potrącenie w Kokotowie - mężczyzna w szpitalu

 

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Koncert na 10 głosów  
Data: 21 września 2019
Lokalizacja: Wieliczka

21 września o godz. 19.00 na Rynku Górnym w Wieliczce usłyszymy najsłynniejsze arie i duety z oper i operetek - kompozycje G. Verdiego, S. Moniuszki, G. Bizeta, G. Rossiniego, J. Straussa, E. Kalmana, F. Lehara oraz wielu innych słynnych twórców w wykonaniu wybitnych artystów scen operowych i operetkowych.
Koncert na 10 głosów