.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2016-12-02

Część 2 „Sztuki fermentacji”, „Barton Fink” i spotkanie z Justyną Kopińską – już dziś wieczorem w WieliczceDziś wieczorem w Wieliczce odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. O godzinie 18:00 w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce rozpocznie się druga część „Sztuki fermentacji”.


Podczas tego spotkania poszerzymy swoją wiedzę na temat sztuki fermentacji i produktów, które w takiej postaci są świetnym źródłem witamin i odporności w te chłodne, zimowe dni.– szczegóły tutaj. Również o godzinie 18:00 w wielickiej bibliotece rozpocznie się spotkanie autorskie z Justyną Kopińską, laureatką m. in. European Press Prize i nagrody PAP im. Ryszarda Kapuścińskiego – szczegóły tutaj. Natomiast o 19:00 w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce kolejny wieczór filmowy. Tym razem będziemy mogli obejrzeć film „Barton Fink” - jeden z najbardziej znanych filmów braci Coen i pozycja obowiązkowa na liście fanów amerykańskiego kina. – szczegóły tutaj.   

Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020