.
wse
Opublikowano: 2017-05-18

Czołowe zderzenie w Gdowie było tak silne, że dostawczy Iveco przewrócił się na bok.Wczoraj, tj. we środę 17 maja około godz. 18:00 w Gdowie na drodze wojewódzkiej nr 967 relacji: Gdów – Myślenice doszło do wypadku drogowego z udziałem pojazdu osobowego i dostawczego. Ciężko ranny został jeden z uczestników.


Jak wynika ze wstępnych informacji zebranych przez policjantów drogówki przybyłych na miejsce, kierowca osobowego Forda, jadący w kierunku Gdowa, z niewyjaśnionych przyczyn przekroczył oś jezdni, zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie doszło do zderzenia czołowego z dostawczym Iveco. Siła uderzenia była tak duża, że samochód dostawczy został wywrócony na bok. Nieprzytomny 31-letni kierowca osobówki został przetransportowany śmigłowcem ratunkowym do jednego z krakowskich szpitali, natomiast drugi kierujący 35-latek, z ogólnymi potłuczeniami, trafił do szpitala w Myślenicach.

Policjanci ustalili, że kierowca Forda nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, gdyż zostały mu one wcześniej zatrzymane. Dokładne okoliczności i przyczyny tego wypadku wykaże postępowanie prowadzone pod nadzorem prokuratury.

KPP Wieliczka

 
Czołowe zderzenie w Gdowie było tak silne, że dostawczy Iveco przewrócił się na bok. - zobacz zdjęcia


   


Gala walki Muay Thai FightTime 16  
Data: 14 października 2017
Lokalizacja: Niepołomice

Zarząd K.S. Górnik Wieliczka zaprasza na obchody 70-lecia KS Górnik Wieliczka, które odbędą się 30 września na stadionie "Górnika" przy ulicy Daniłowicza 6. Szczegółowy program znajduje się na poniższym plakacie.
Gala walki Muay Thai FightTime 16
8. urodziny basenu w Solnym Mieście  
Data: 8 października 2017r.
Lokalizacja: Wieliczka

Solne Miasto oraz Skoda Wieliczka 8 października zapraszają na 8. urodziny basenu w Solnym Mieście. W programie mnóstwo atrakcji. Poniżej zamieszczamy szczegółowy program imprezy.
8. urodziny basenu w Solnym Mieście