.
wse

wse


Opublikowano: 2017-03-03

„Damska torebka” - spotkanie z Krystyną Mirek już dziś!Wielicka biblioteka rozpoczyna cykl spotkań dla kobiet i o kobietach pt. „Damska torebka” – spotkań pojemnych, różnorodnych i przydatnych – tak, jak damska torebka. Zaczynamy oczywiście od literatury.


O swoich powieściach autorka pisze na blogu: „prawdziwe życie i dobrą energię Czytelniczki, bo to one najczęściej sięgają po moje książki, uznały za największy ich atut”.

Krystyna Mirek jest autorką książek bardzo dobrze znanych szerokiemu gronu wielickich czytelników, a zwłaszcza czytelniczek: Prom do Kopenhagi, Polowanie na motyle, Większy kawałek nieba, Wszystkie kolory nieba, Szczęście all inclusive, Podarunek, Francuska opowieść, Pojedynek uczuć, Droga do marzeń, Miłość z jasnego nieba oraz sagi Jabłoniowy sad. Jej najnowsza książka „Tajemnica zamku” będzie miała swoją premierę 15.02.2017 r.

Spotkanie odbędzie się 3 marca 2017 roku, o godz. 18:00, w sali na poddaszu wielickiej biblioteki. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona - obowiązuje rezerwacja miejsc (tel. 12 278 30 75 wew. 25, e-mail: dzialliteraturypieknej@biblioteka.wieliczka.eu oraz osobiście w Dziale Literatury Pięknej)

Aby lepiej przygotować się na spotkanie z Krystyną Mirek polecamy blog autorki.

Zapraszamy!leader wieliczka


   

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Kabaret Smile w Wieliczce  
Data: 15 września 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tego jeszcze nie było! Już dzisiaj zapraszamy na wielki finał tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.
Kabaret Smile w Wieliczce