.


wse

Opublikowano: 2019-08-08

Dawna Wieliczka w obiektywieUwaga! Ogłaszamy wielką zbiórkę zdjęć! Posiadasz w domu dokumenty z naszego miasta lub zdjęcia dawnej Wieliczki, które mogą zainteresować innych? Twoje rodzinne archiwum może stać się częścią zasobów kulturowego dziedzictwa Wieliczki!


Miasto i Gmina Wieliczka ogłasza zbiórkę starych zdjęć i dokumentów. Zebrane materiały zostaną zarchiwizowane i zaprezentowane na plenerowej wystawie, a także wzbogacą zasoby Multimedialnego Centrum Regionalnego. Czekamy na Was do 30 września 2019 r. w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce. Szczegółowe informacje: 12 278 32 00 wew. 102


   

Muzyczna Barbórka w Mediatece  
Data: 4 grudnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Już 4 grudnia w Wielickiej Mediatece odbędzie się Muzyczna Barbórka. O godzinie 19:00 w sali kinowej rozpocznie się koncert rumuńskich artystów z Satu Mare. Zagrają: George Negrea i Diu Osan. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa fotografii Bogumiła Krużla: "Wieliczka - Królewskie Miasto Skarbów".
Muzyczna Barbórka w Mediatece
Andrzejki z muzyką na żywo i chilli  
Data: 29-30 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W piątek odbędą się dwa koncerty, O godzinie 20.00 na scenie pojawi się zespół Czyli.MY z jednym setem, a następnie bluesowa formacja Bluesfera.
Andrzejki z muzyką na żywo i chilli