. carrefour


Opublikowano: 2011-06-04

Dni Otwarte Pracowni Szlaku Tradycyjnego Rzemiosła


Chcesz mieć oryginalną i niepowtarzalną biżuterię z ceramiki? Zrób ją sam na warsztatach zorganizowanych w ramach „Otwartych Pracowni” Szlaku Tradycyjnego Rzemiosła. 11 czerwca (sobota) w godz. 11:00-14:00 zapraszamy do Zabierzowa Bocheńskiego 369 na warsztaty w pracowni artystki – pani Agnieszki Góral.

Zapewniamy materiały do pracy i fachowe wsparcie Artystki. Potrzebne są tylko dobre chęci i ciekawy pomysł. Oczywiście można zaopatrzyć się również we własne dodatki dekoracyjne – według inwencji.

Zabierzów Bocheński należy do gminy Niepołomice w powiecie wielickim, ok. 30 km na południowy wschód od Krakowa. Można dojechać busem z Krakowa (Kraków – Chobot). Na przystanku w Zabierzowie Bocheńskim należy wrócić się kilka metrów do głównej drogi i iść w kierunku jazdy, aż po lewej stronie zobaczymy tabliczkę z napisem „Ceramika w stodole”.

Pani Agnieszka jest absolwentką Liceum Plastycznego w Nowym Wiśniczu, Pobierała nauki między innymi u Eugeniusza Molskiego i Wojciecha Hyżego. Aktualnie prowadzi własną pracownię artystyczną „Ceramika w Stodole”, gdzie powstaje głównie ceramika dekoracyjna.

Zapisy na warsztaty prosimy przesyłać na adres fundacja@nadwyraz.pl (w tytule wpisać: OTWARTE PRACOWNIE), lub zgłaszać się pod numerem: 12 686 06 06.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Dodatkową atrakcją będzie ognisko.

Zapraszamy!Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka/Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych