.
Opublikowano: 2011-06-04

Dni Otwarte Pracowni Szlaku Tradycyjnego Rzemiosła


Chcesz mieć oryginalną i niepowtarzalną biżuterię z ceramiki? Zrób ją sam na warsztatach zorganizowanych w ramach „Otwartych Pracowni” Szlaku Tradycyjnego Rzemiosła. 11 czerwca (sobota) w godz. 11:00-14:00 zapraszamy do Zabierzowa Bocheńskiego 369 na warsztaty w pracowni artystki – pani Agnieszki Góral.

Zapewniamy materiały do pracy i fachowe wsparcie Artystki. Potrzebne są tylko dobre chęci i ciekawy pomysł. Oczywiście można zaopatrzyć się również we własne dodatki dekoracyjne – według inwencji.

Zabierzów Bocheński należy do gminy Niepołomice w powiecie wielickim, ok. 30 km na południowy wschód od Krakowa. Można dojechać busem z Krakowa (Kraków – Chobot). Na przystanku w Zabierzowie Bocheńskim należy wrócić się kilka metrów do głównej drogi i iść w kierunku jazdy, aż po lewej stronie zobaczymy tabliczkę z napisem „Ceramika w stodole”.

Pani Agnieszka jest absolwentką Liceum Plastycznego w Nowym Wiśniczu, Pobierała nauki między innymi u Eugeniusza Molskiego i Wojciecha Hyżego. Aktualnie prowadzi własną pracownię artystyczną „Ceramika w Stodole”, gdzie powstaje głównie ceramika dekoracyjna.

Zapisy na warsztaty prosimy przesyłać na adres fundacja@nadwyraz.pl (w tytule wpisać: OTWARTE PRACOWNIE), lub zgłaszać się pod numerem: 12 686 06 06.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Dodatkową atrakcją będzie ognisko.

Zapraszamy!Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Kabaret Smile w Wieliczce  
Data: 15 września 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tego jeszcze nie było! Już dzisiaj zapraszamy na wielki finał tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.
Kabaret Smile w Wieliczce