.
Opublikowano: 2012-08-30

Dwie kobiety próbowały wyłudzić kredyt w Wieliczce


Wczoraj wielicka policja zatrzymała dwie kobiety, które chciały wyłudzić 80tyś. zł. We wtorek w jednym z banków na terenie Wieliczki, 34-letnia kobieta złożyła wniosek o udzielenie pożyczki w kwocie 80tyś.zł.

Po przedłożeniu niezbędnych dokumentów musiała poczekać na wydanie decyzji co do jej przyznania. Wiele wątpliwości wzbudziły przedłożone przez nią dokumenty i informacje w nich zawarte dotyczące poręczyciela. Wszystko wskazywało na to, że chciała wyłudzić dość pokaźny kredyt. Wczoraj około godz. 13:30 kobieta została zatrzymana, gdy przyszła do banku, żeby podjąć kredyt. Razem z nią zatrzymano także kobietę /51 lat/, która była jej żyrantem. Podczas przeszukania samochodu i mieszkania poręczycielki policjanci znaleźli kilkadziesiąt różnych dokumentów /umowy, aneksy do umów, zaświadczenia, pisma z banków, pieczątki/. Wczoraj obie kobiety usłyszały zarzuty usiłowania wyłudzenia kredytu posługując się podrobionymi dokumentami. Grozi za to kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat ośmiu. Policja sprawdza czy kobiety dopuściły się podobnego czynu na terenie kraju.Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka / Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych