. carrefour


Opublikowano: 2018-07-16

Dwie pary MKS MOS Wieliczka z awansem do Finałów Mistrzostw Polski Młodziczek w Siatkówce Plażowej!Rewelacyjnie spisały się siatkarki plażowe MKS MOS Wieliczka w Półfinałach Mistrzostw Polski Młodziczek, które rozgrywane były w dniach 14-15 lipca w Starym Sączu.


Do rozgrywek przystąpiły po 4 najlepsze zespoły z województwa dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego i małopolskiego. Już pierwszego dnia Maja Salawa/Klaudia Łyduch oraz Natalia Pajdak/Weronika Wnuk odniosły po dwa zwycięstwa i w meczu o awans do "czwórki" trafiły na siebie. Zwyciężyła Maja z Klaudią, a Natalia z Weroniką musiała czekać na niedzielny poranek, by zmierzyć się z reprezentantkami KS Częstochowianka. Po bardzo zaciętym pojedynku wygrały siatkarki z Wieliczki 2:0 (w drugim secie wygrywając 23:21 wychodząc ze stanu 12:20!) i tym samym awansowały do półfinałów i jednocześnie do Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski, który zostanie w dniach 27-29 lipca w Bielawie (Konstancin Jeziorna).

Siatkarki MKSu swoją dobrą grę podtrzymały do końca turnieju. Obie pary wygrały swoje półfinały i w efekcie w finale ponownie doszło do "bratobójczego" pojedynku. Drugi raz górą była para Łyduch/Salawa zdobywając złote medale, zaś srebro przypadło parze Pajdak/Wnuk. Na najniższym stopniu podium uplasowały się reprezentantki Dwójka Poprad Krynica Stary Sącz.

MKS MOS Wieliczka   

Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka/Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych