.
wse

wse


Opublikowano: 2018-07-16

Dwie pary MKS MOS Wieliczka z awansem do Finałów Mistrzostw Polski Młodziczek w Siatkówce Plażowej!Rewelacyjnie spisały się siatkarki plażowe MKS MOS Wieliczka w Półfinałach Mistrzostw Polski Młodziczek, które rozgrywane były w dniach 14-15 lipca w Starym Sączu.


Do rozgrywek przystąpiły po 4 najlepsze zespoły z województwa dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego i małopolskiego. Już pierwszego dnia Maja Salawa/Klaudia Łyduch oraz Natalia Pajdak/Weronika Wnuk odniosły po dwa zwycięstwa i w meczu o awans do "czwórki" trafiły na siebie. Zwyciężyła Maja z Klaudią, a Natalia z Weroniką musiała czekać na niedzielny poranek, by zmierzyć się z reprezentantkami KS Częstochowianka. Po bardzo zaciętym pojedynku wygrały siatkarki z Wieliczki 2:0 (w drugim secie wygrywając 23:21 wychodząc ze stanu 12:20!) i tym samym awansowały do półfinałów i jednocześnie do Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski, który zostanie w dniach 27-29 lipca w Bielawie (Konstancin Jeziorna).

Siatkarki MKSu swoją dobrą grę podtrzymały do końca turnieju. Obie pary wygrały swoje półfinały i w efekcie w finale ponownie doszło do "bratobójczego" pojedynku. Drugi raz górą była para Łyduch/Salawa zdobywając złote medale, zaś srebro przypadło parze Pajdak/Wnuk. Na najniższym stopniu podium uplasowały się reprezentantki Dwójka Poprad Krynica Stary Sącz.

MKS MOS Wieliczka

leader wieliczka


   

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Kabaret Smile w Wieliczce  
Data: 15 września 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tego jeszcze nie było! Już dzisiaj zapraszamy na wielki finał tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.
Kabaret Smile w Wieliczce