bmw


.


leroy merlin


kabaret

Opublikowano: 2018-05-23

„Dwójki” o krok od medalu w Mistrzostwach MałopolskiBardzo dobrze zaprezentowały się nasze „ dwójki” w Finale Wojewódzkim w Nowym Sączu 19 maja 2018, zajmując wysokie IV miejsce. W finale brały udział 24 zespoły wyłonione z ponad stu drużyn startujących w eliminacjach Kinder + Sport.


Podopieczne Jana Mazura z drużyny MKS MOS Wieliczka I (B. Żurek, N.Życzkowska) najbardziej zacięty, pełen emocji mecz rozegrały w półfinale z KS Gorce Nowy Targ. Nasze dziewczęta przegrały dwa sety 13-15 „ALEŻ BYŁO BLISKO”. Ostatecznie zajęły IV miejsce. Bardzo ambitnie i udanie zaprezentował się MKS MOS Wieliczka II (Karolina Książek, Julia Kuchcińska, Helena Łabędź) i MKS MOS Wieliczka III (M. Duda, J. Zawiślan) zajmując miejsca w pierwszej dwunastce.

Końcowa klasyfikacja:

1. GORCE NOWY TARG
2. SALOS STANIĄTKI
3. AMS PCIM
4. MKS MOS WIELICZKA I
5. DUNAJEC NOWY SĄCZ
6.UKS 22 KRAKÓW
MKS MOS Wieliczka   

Spotkanie autorskie z Janem Wróblem  
Data: 19.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka - Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza wszystkich czytelników i mieszkańców na spotkanie autorskie z Janem Wróblem pt.: "Grunwald 1410. Świętością nie wygrasz", które odbędzie się w dniu 19 września 2020 r. Wydarzenie odbędzie się w przestrzeni plenerowej Wielickiej Mediateki oraz w sali Kina Wielicka Mediateka.
Spotkanie autorskie z Janem Wróblem
WEHIKUŁ CZASU  
Data: 19.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

19 września Mediateka- Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na wydarzenie „Dzień z Historią – Wehikuł Czasu”. W trakcie tego dnia uczestnicy będą mieli możliwość przeniesienia się do czasów wczesnego średniowiecza.
WEHIKUŁ CZASU