.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2018-05-23

„Dwójki” o krok od medalu w Mistrzostwach MałopolskiBardzo dobrze zaprezentowały się nasze „ dwójki” w Finale Wojewódzkim w Nowym Sączu 19 maja 2018, zajmując wysokie IV miejsce. W finale brały udział 24 zespoły wyłonione z ponad stu drużyn startujących w eliminacjach Kinder + Sport.


Podopieczne Jana Mazura z drużyny MKS MOS Wieliczka I (B. Żurek, N.Życzkowska) najbardziej zacięty, pełen emocji mecz rozegrały w półfinale z KS Gorce Nowy Targ. Nasze dziewczęta przegrały dwa sety 13-15 „ALEŻ BYŁO BLISKO”. Ostatecznie zajęły IV miejsce. Bardzo ambitnie i udanie zaprezentował się MKS MOS Wieliczka II (Karolina Książek, Julia Kuchcińska, Helena Łabędź) i MKS MOS Wieliczka III (M. Duda, J. Zawiślan) zajmując miejsca w pierwszej dwunastce.

Końcowa klasyfikacja:

1. GORCE NOWY TARG
2. SALOS STANIĄTKI
3. AMS PCIM
4. MKS MOS WIELICZKA I
5. DUNAJEC NOWY SĄCZ
6.UKS 22 KRAKÓW
MKS MOS Wieliczka   

Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020