bmw


.


leroy merlin


kabaret

Opublikowano: 2020-02-09

Dyżur eksperta ZUS w NiepołomicachZ okazji Światowego Dnia Chorego Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na konsultacje z ekspertami ZUS. Odbędą się one w najbliższy wtorek (11 lutego) w Urzędzie Miasta i Gminy Niepołomice.


Pracownicy ZUS odpowiedzą na pytania dotyczące prewencji i rehabilitacji ZUS m. in. kto i na jakich zasadach może wyjechać bezpłatnie do sanatorium z ZUS. Będzie można zapytać również o emeryturę: kiedy najlepiej na nią przejść oraz jak zmienia się wysokość emerytury przy dłuższej pracy. Za pomocą specjalnego kalkulatora wyliczą prognozowaną emeryturę i założą konto na Platformie Usług Elektronicznych ZUS.

Dyżur ekspercki pełnić będą Ewa Koziara i Kinga Dąbrowska z krakowskiego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Konsultacje odbędą się w najbliższy wtorek 11 lutego w godzinach od 9 do 13 w Urzędzie Miasta i Gminy w Niepołomicach pl. Zwycięstwa 13, pokój 7 (I piętro).

informacja prasowa
   

Spotkanie autorskie z Janem Wróblem  
Data: 19.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka - Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza wszystkich czytelników i mieszkańców na spotkanie autorskie z Janem Wróblem pt.: "Grunwald 1410. Świętością nie wygrasz", które odbędzie się w dniu 19 września 2020 r. Wydarzenie odbędzie się w przestrzeni plenerowej Wielickiej Mediateki oraz w sali Kina Wielicka Mediateka.
Spotkanie autorskie z Janem Wróblem
WEHIKUŁ CZASU  
Data: 19.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

19 września Mediateka- Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na wydarzenie „Dzień z Historią – Wehikuł Czasu”. W trakcie tego dnia uczestnicy będą mieli możliwość przeniesienia się do czasów wczesnego średniowiecza.
WEHIKUŁ CZASU