.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2020-02-09

Dyżur eksperta ZUS w NiepołomicachZ okazji Światowego Dnia Chorego Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na konsultacje z ekspertami ZUS. Odbędą się one w najbliższy wtorek (11 lutego) w Urzędzie Miasta i Gminy Niepołomice.


Pracownicy ZUS odpowiedzą na pytania dotyczące prewencji i rehabilitacji ZUS m. in. kto i na jakich zasadach może wyjechać bezpłatnie do sanatorium z ZUS. Będzie można zapytać również o emeryturę: kiedy najlepiej na nią przejść oraz jak zmienia się wysokość emerytury przy dłuższej pracy. Za pomocą specjalnego kalkulatora wyliczą prognozowaną emeryturę i założą konto na Platformie Usług Elektronicznych ZUS.

Dyżur ekspercki pełnić będą Ewa Koziara i Kinga Dąbrowska z krakowskiego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Konsultacje odbędą się w najbliższy wtorek 11 lutego w godzinach od 9 do 13 w Urzędzie Miasta i Gminy w Niepołomicach pl. Zwycięstwa 13, pokój 7 (I piętro).

informacja prasowa
   

Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020