. carrefour

cotton
Opublikowano: 2019-04-15

Dzień otwarty w uzdrowisku kopalniUzdrowisko Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza 12 maja w rejon szybu Regis na „Dzień otwarty”. W programie bezpłatne konsultacje alergologiczne oraz pulmonologiczne, diagnostyka, ćwiczenia oddechowe, gry i zabawy dla dzieci. W niedzielne popołudnie chętni będą też mogli wybrać się na zwiedzanie podziemnej bazy leczniczej.


Stara to prawda, że „nic nad zdrowie ani lepszego, ani droższego”. Profilaktyczna akcja uzdrowiska zachęca do dbałości o dobrą kondycję organizmu, a także prezentuje dobroczynny potencjał wielickiej soli. W godzinach 14.00-19.00 będzie m.in. okazja, by zmierzyć glukozę, CTK, PEF oraz saturację. Z kolei fizjoterapeuci będą przekonywać, że ruch to zdrowie i zaproszą do wspólnych ćwiczeń zarówno dorosłych, jak i najmłodszych wieliczan.

„Dzień otwarty” to również sposobność, by „na własne płuca” przekonać się, jak działa kopalniane powietrze. Zwiedzanie podziemnej bazy leczniczej zaplanowano na godzinę: 14:30, 15:30; 16:30, 17:30 i 18:30. Zapisy od godziny 14.00 przy stoisku informacyjnym – liczba miejsc ograniczona!


Dzień otwarty w uzdrowisku kopalni - zobacz zdjęcia   Spotkania podróżnicze  
Data: 23,25 kwietnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Zapraszamy na spotkania podróżnicze ze zdobywcami nagrody ”Kolosy 2018”! Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Szkoła podstawowa w Sierczy oraz UKS Lider Siercza zapraszają na prelekcje podróżnicze.
Spotkania podróżnicze
V Gala Sportu Wielickiego  
Data: 7 kwietnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W niedzielę 7 kwietnia 2019 r. o godz. 17:00 w CER "Solne Miasto" odbędzie się V Gala Sportu Wielickiego, którą poprowadzi Przemysław Babiarz. W programie m.in. pokazy sportowe czy wręczenie wyróżnień.
V Gala Sportu Wielickiego