.


leroy merlin

festiwal


kabaret

Opublikowano: 2012-04-11

Dzienniki i tygodniki w wielickiej książnicy


Wielicka biblioteka zaprasza do korzystania z prasy codziennej oraz tygodników, które znajdują się w Czytelni działu popularno-naukowego. Prasa codzienna to jedna z najczęściej kupowanych gazet, choć coraz mniej ludzi jest stać na jej kupowanie - wybór takich gazet na polskim rynku jest bardzo szeroki.

W bibliotece można skorzystać z tych tytułów bezpłatnie. Biblioteka w Wieliczce, Czytelnia działu popularno-naukowego oferuje następujące tytuły prasy codziennej: Dziennik. Gazetę Prawną; Dziennik Polski; Gazetę Wyborczą; Polską Gazetę Krakowską oraz Rzeczpospolitą. W każdym dzienniku znajdziemy najświeższe informacje z kraju, świata i regionu. Do większości wydań, od poniedziałku do soboty, dołączane są dodatki tematyczne.

Oprócz prasy codziennej co tydzień na rynku polskim ukazuje się szereg tygodników o różnej tematyce. Większość z nich zajmuje się głównie tematyką bieżącą oraz polityką, nauką, gospodarką i ekonomią. W naszej Czytelni można skorzystać z trzech tygodników: Newsweeka, Polityki i Wprost. Znajdziemy w nich artykuły, polemiki, opinie i komentarze na temat najważniejszych wydarzeń z Polski i ze świata.

Zapraszamy do korzystania z oferty naszych dzienników i tygodników w Czytelni działu popularno-naukowego. Mamy nadzieję, że każdy odwiedzający bibliotekę znajdzie u nas coś dla siebie.

Oprócz tego posiadamy następujące czasopisma: Apostolstwo Chorych, Biblioteka w Szkole, Bibliotekarz, Chip, Cogito, Głos Wielicki, Magazyn Literacki Książki, Mówią Wieki, National Geographic, Nowa Szkoła, Panorama Powiatu Wielickiego, Poradnik Bibliotekarza, Przegląd Biblioteczny, Psychologia w Szkole, Świat Kobiety, Wiedza i Życie, Wychowawca oraz Zeszyty Literackie.7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki