.
Wieliczka City


Opublikowano: 2019-10-10

Europejski Dzień Seniora - już w piątek w MediateceBurmistrz Wieliczki oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce zapraszają do wspólnego świętowania w dniu 11 października 2019 r., godzina 17:00, w sali kinowej Wielickiej Mediateki.


Drodzy Seniorzy!

W październiku obchodzony jest Europejski Dzień Seniora. To świetna okazja, by spotkać się w większym gronie i wspólnie pokazać młodszemu pokoleniu, że "SENIOR" to naprawdę brzmi dumnie! Zapraszamy Was tym samym do aktywnego uczestnictwa w panelu dyskusyjnym, w którym wezmą udział beneficjenci projektu: "Kultura dla seniora. Senior dla kultury", a który odbędzie się 11 października 2019 r., o godzinie 17:00 w sali kinowej Wielickiej Mediateki. Następnie zaprosimy Was na występ sekcji wokalnej MGOKiS Dobczyce, która zaprezentuje najpiękniejsze muzyczne duety. Patronat nad wydarzeniem objął: Burmistrz Wieliczki Artur Kozioł.

W programie:

- godz. 17:00 Podsumowanie projektu: "Kultura dla seniora. Senior dla kultury" (panel dyskusyjny),
- godz. 17:30 Najpiękniejsze duety muzyczne, Sekcja wokalna MGOiS Dobczyce",
- słodka niespodzianka,
- ogłoszenie rekrutacji do kolejnego projektu.

Zapraszamy!

Autor: K S-L

   

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Uroczystość Pasowania na Czytelnika  
Data: 25 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Kochani rodzice! Dział dziecięcy wielickiej biblioteki serdecznie zaprasza na uroczyste Pasowanie na Czytelnika dzieciaków od 0-6 lat, które zostały zapisane i otrzymały kartę biblioteczną w roku 2019.
Uroczystość Pasowania na Czytelnika