.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2019-10-10

Europejski Dzień Seniora - już w piątek w MediateceBurmistrz Wieliczki oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce zapraszają do wspólnego świętowania w dniu 11 października 2019 r., godzina 17:00, w sali kinowej Wielickiej Mediateki.


Drodzy Seniorzy!

W październiku obchodzony jest Europejski Dzień Seniora. To świetna okazja, by spotkać się w większym gronie i wspólnie pokazać młodszemu pokoleniu, że "SENIOR" to naprawdę brzmi dumnie! Zapraszamy Was tym samym do aktywnego uczestnictwa w panelu dyskusyjnym, w którym wezmą udział beneficjenci projektu: "Kultura dla seniora. Senior dla kultury", a który odbędzie się 11 października 2019 r., o godzinie 17:00 w sali kinowej Wielickiej Mediateki. Następnie zaprosimy Was na występ sekcji wokalnej MGOKiS Dobczyce, która zaprezentuje najpiękniejsze muzyczne duety. Patronat nad wydarzeniem objął: Burmistrz Wieliczki Artur Kozioł.

W programie:

- godz. 17:00 Podsumowanie projektu: "Kultura dla seniora. Senior dla kultury" (panel dyskusyjny),
- godz. 17:30 Najpiękniejsze duety muzyczne, Sekcja wokalna MGOiS Dobczyce",
- słodka niespodzianka,
- ogłoszenie rekrutacji do kolejnego projektu.

Zapraszamy!

Autor: K S-L

   

Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020