. majowapark

Opublikowano: 2019-01-14

Fatalne warunki na drogach. Samochody ślizgają się i stoją w korkach. [zdjęcia]Około godziny 15:30 nad Wieliczką i okolicznymi miejscowościami przeszła śnieżyca do tego ujemna temperatura sprawiły, że na drogach panują fatalne warunki.


Ulice zarówno w centrum Wieliczki jak okoliczne drogi są wyjątkowo śliskie – wszędzie jest „szklanka”. Samochody albo „tańczą” na ulicy, albo stoją w korkach. Miasto zakorkowane. Stoi ulica Słowackiego do ronda w korku utknęły również autobusy miejskie. Z relacji czytelników wynika, że opony wielu kierowców nie dają rady na tej nawierzchni. Problem z wyjazdem również ulicą Sienkiewicza w kierunku skrzyżowania z ul. Asnyka. Nie lepiej jest w okolicach Wieliczki. Jak informuje nas czytelnik m.in. w Raciborsku na serpentynach samochody stoją już od pół godziny. Nie na nawet jak zwrócić. Droga na Niepołomice również zakorkowana, od skrzyżowania z DK do skrzyżowania w kierunku Małej Wsi.


Fatalne warunki na drogach. Samochody ślizgają się i stoją w korkach. [zdjęcia] - zobacz zdjęcia   

Cyberprzemoc - jak jej przeciwdziałać?  
Data: 6 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców: młodzież 16+, nauczycieli, pedagogów, rodziców, dorosłych, seniorów na trzecie spotkanie w cyklu "Rozmowy przy wspólnym stole", pod hasłem: CYBERPRZEMOC – JAK JEJ PRZECIWDZIAŁAĆ? Wielicka Mediateka, 6 marca 2019 roku, o godzinie 18:00.
Cyberprzemoc - jak jej przeciwdziałać?
Alfabet Zgody. Bo tylko TAK, znaczy TAK.  
Data: 6 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Wieliczki, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce oraz Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają na cykl wydarzeń organizowanych w ramach Tygodnia Zgody we współpracy z Fundacją Autonomia oraz Ośrodkiem Badań nad Mediami Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie pod hasłem: „ALFABET ZGODY”, 6 marca 2019 r.
Alfabet Zgody. Bo tylko TAK, znaczy TAK.