. carrefour


Opublikowano: 2019-01-14

Fatalne warunki na drogach. Samochody ślizgają się i stoją w korkach. [zdjęcia]Około godziny 15:30 nad Wieliczką i okolicznymi miejscowościami przeszła śnieżyca do tego ujemna temperatura sprawiły, że na drogach panują fatalne warunki.


Ulice zarówno w centrum Wieliczki jak okoliczne drogi są wyjątkowo śliskie – wszędzie jest „szklanka”. Samochody albo „tańczą” na ulicy, albo stoją w korkach. Miasto zakorkowane. Stoi ulica Słowackiego do ronda w korku utknęły również autobusy miejskie. Z relacji czytelników wynika, że opony wielu kierowców nie dają rady na tej nawierzchni. Problem z wyjazdem również ulicą Sienkiewicza w kierunku skrzyżowania z ul. Asnyka. Nie lepiej jest w okolicach Wieliczki. Jak informuje nas czytelnik m.in. w Raciborsku na serpentynach samochody stoją już od pół godziny. Nie na nawet jak zwrócić. Droga na Niepołomice również zakorkowana, od skrzyżowania z DK do skrzyżowania w kierunku Małej Wsi.


Fatalne warunki na drogach. Samochody ślizgają się i stoją w korkach. [zdjęcia] - zobacz zdjęcia   

Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka / Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych