.


leroy merlin


kabaret

Opublikowano: 2020-01-30

Filmowe WalentynkiCzekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.


W komorze Warszawa usłyszymy utwory pochodzące z najlepszych polskich historycznych superprodukcji i kultowych komedii. Na scenie zaprezentują się Anna Sokolowska, Anna Lasota, Michał Gasz, Marcin Jajkiewicz, Jakub Oczkowski. Artystom towarzyszyć będą świetna Orkiestra Arte Symfoniko pod dyrekcją Mieczysława Smydy oraz nie mniej znakomity chór Octava Ensemble pod kierunkiem Zygmunta Magiery. W roli gospodarza wieczoru wystąpi Łukasz Lech, który jest również scenarzystą i reżyserem gali.

Filmowego blasku muzycznemu wieczorowi z pewnością doda obecność gwiazd kina. Wśród gości specjalnych będą Emilia Krakowska, czyli piękna Jagna z „Chłopów”, Paweł Deląg, którego pamiętamy z roli Winicjusza w „Quo vadis?”, a także Jerzy Zelnik – Ramzes z ekranizacji „Faraona” Bolesława Prusa. Zaproszenie do podziemnej Warszawy przyjął również Andrzej Rosiewicz, który wyśpiewał szlagier „Czterdzieści lat minęło…”.

Początek koncertu o godzinie 19.00. Wydarzenie zostanie zarejestrowane przez Telewizję Trwam. Bilety na eBilet.pl oraz w Dziale Organizacji Imprez Kopalni Soli „Wieliczka”, ul. Daniłowicza 10, tel. 12 278 73 92. Szczegółowe informacje na www.kopalnia.pl.
   7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki