.
Opublikowano: 2010-08-14

Finalistki Miss Polski 2010 w Wieliczce


Od wczoraj do 20 sierpnia 2010 odbywać się będzie w Wieliczce zgrupowanie finalistek Miss Polski oraz międzynarodowego konkursu Miss Supernational. A już jutro, 15 sierpnia na Rynku Górnym w Wieliczce przebywające w naszym mieście kandydatki zaprezentują się przed wielicką publicznością.

Najpiękniejsze kobiet świata czyli kandydatki konkursu Miss Supernational z ponad 70 krajów świata zaprezentują się na wielickim rynku w strojach regionalnych z państw i regionów z których pochodzą. Natomiast 24 finalistki konkursu Miss Polski 2010 wystąpią w sukniach wieczorowych. Pokaz ten rozpocznie się o godzinie 19:00. Jeśli pogoda nie będzie sprzyjała imprezie pokaz ten odbędzie się w auli CKiT w Wieliczce. Również w niedzielę jednak trochę wcześniej bo między 17:15 a 18:15 odbędzie się sesja zdjęciowa finalistek w wielickich plenerach.Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Kabaret Smile w Wieliczce  
Data: 15 września 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tego jeszcze nie było! Już dzisiaj zapraszamy na wielki finał tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.
Kabaret Smile w Wieliczce