.
wse

wse


Opublikowano: 2017-05-11

Funkcjonariusze zabezpieczają w Wieliczce i powiecie nielegalne automaty do gierFunkcjonariusze Urzędu Celno-Skarbowego z siedzibą w Krakowie wraz z wielickimi policjantami kontrolują miejsca z nielegalnymi automatami do gier. Wspólne działania to efekt zmian przepisów dotyczących gier hazardowych.


W dniach 27 kwietnia oraz 9 maja 2017 roku policjanci z referatu do walki z Korupcją i Przestępczością Gospodarczą Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego KPP w Wieliczce wspólnie z funkcjonariuszami Delegatury Małopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego, na podstawie posiadanych informacji, dokonali na terenie powiatu wielickiego kontroli lokali pod kątem znajdujących się w nich uprzędzeń do gier hazardowych. Po wejściu do jednego z nich mieszczącego się w Wieliczce przy ulicy Krakowskiej zastano 3 aktywne automaty do gier, które zostały zabezpieczone. W dalszej kolejności podczas kontroli w miejscowości Podłęże również udało się zabezpieczyć 3 kolejne automaty. Wszystkie urządzenia zostały zdeponowane a sprawą zajmą się funkcjonariusze urzędu celno-skarbowego, którzy będą prowadzić stosowne postępowanie. W takim przypadku za naruszenie przepisów karno-skarbowych może grozić kara grzywny, a nawet kara pozbawienia wolności do lat 3.

Zgodnie z nowelizacją Ustawy o Grach Hazardowych z dnia 19.11.2009 roku z późniejszymi zmianami, z automatów do gier można korzystać wyłącznie w specjalnie wydzielonych strefach i pod stałą kontrolą.

KPP w Wieliczce

leader wieliczka


   

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Kabaret Smile w Wieliczce  
Data: 15 września 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Tego jeszcze nie było! Już dzisiaj zapraszamy na wielki finał tegorocznej edycji projektu RYNEK W CENTRUM KULTURY.
Kabaret Smile w Wieliczce