.


Opublikowano: 2019-10-24

Gabinet filmowych cieni w filmowej Mediatece: „Szczęśliwy Lazzaro”Involiata – niewielka miejscowość na Półwyspie Apenińskim, należąca do bezlitosnej baronowej Alfonsiny De Luna. To tutaj mieszka tytułowy Lazzaro – chłopak będący wcieleniem najszlachetniejszej dobroci, przez wielu uznawanej za zwykłą głupotę i bezwzględnie wykorzystywanej.


Pewnego dnia syn baronowej prosi młodego Lazzaro o pomoc w upozorowaniu własnego porwania. To wydarzenia całkowicie odmienia życie poczciwego chłopca…

Zapraszamy pokaz filmowy w ramach cyklu GABINET FILMOWYCH CIENI w Kino Wielicka Mediateka

W środę 6 listopada o godz. 18.00 obejrzymy film „Szczęśliwy Lazzaro”- obsypane nagrodami dzieło w reżyserii Alice Rohrwacher. Bilet – 10 zł.

Link do wydarzenia na FB - kliknij

CKiT Wieliczka

   

Srebrny Jubileusz Dziewczęcego Chóru Ziarenko  
Data: 24 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy na uroczysty koncert galowy z okazji 25-lecia Dziewczęcego Chóru „Ziarenko”, który odbędzie się 24 listopada 2019 r. o godz. 19.00 w Kaplicy św. Kingi w Kopalni Soli w Wieliczce (zjazd od godziny 17.45).
Srebrny Jubileusz Dziewczęcego Chóru Ziarenko
I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce  
Data: 17 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W niedzielę 17 listopada odbędzie się w Wieliczce, a konkretnie w parku linowym Xtreme Park Wieliczka-Grabówki - I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce.
I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce