.


wse

kabaret

Opublikowano: 2019-11-28

GARAŻ PUB - nowe miejsce na mapie Wieliczki i Andrzejkowy weekend z muzyką na żywo i chilliGARAŻ PUB to nowe ciekawe miejsce na mapie Wieliczki jakiego brakowało, z dobrą energią, świetną pizzą, kraftowym piwem i muzyką na żywo z całej Polski.


Już w najbliższy Andrzejkowy weekend GARAŻ przygotował specjalne wydarzenia. W piątek 29 listopada o 20-ej na scenie zagra najpierw zespół CzyliMY a potem bluesowa formacja z najwyższej półki Bluesfera. W sobotę 30.11. od 17-ej wieczór zacznie się od degustacji nowej pizzy jesiennej. Następnie będziemy obserwować zmagania śmiałków stających w zawody o tytuł Mistrza Ostrości- kto jest w stanie zjeść najostrzejszą paprykę na świecie! Zawody poprowadzi Sylvetta Księżniczka Wiatru-znana performerka z Lublina. Ona też będzie wróżyć z brzegów pizzy każdemu, kto nie boi się poznać przyszłości. O 20-ej scenę zawojuje supergrupa world music WADADA. A potem DJ. Do ostatniej pizzy, do ostatniego dźwięku, do ostatniego klienta! Rezerwacja biletów tel. 667 102 277

Link do wydarzenia na Facebooku - kliknij


GARAŻ PUB - nowe miejsce na mapie Wieliczki i Andrzejkowy weekend z muzyką na żywo i chilli - zobacz zdjęcia   

Muzyczna Barbórka w Mediatece  
Data: 4 grudnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Już 4 grudnia w Wielickiej Mediatece odbędzie się Muzyczna Barbórka. O godzinie 19:00 w sali kinowej rozpocznie się koncert rumuńskich artystów z Satu Mare. Zagrają: George Negrea i Diu Osan. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa fotografii Bogumiła Krużla: "Wieliczka - Królewskie Miasto Skarbów".
Muzyczna Barbórka w Mediatece
Andrzejki z muzyką na żywo i chilli  
Data: 29-30 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W piątek odbędą się dwa koncerty, O godzinie 20.00 na scenie pojawi się zespół Czyli.MY z jednym setem, a następnie bluesowa formacja Bluesfera.
Andrzejki z muzyką na żywo i chilli