.


kabaret

Opublikowano: 2019-11-28

GARAŻ PUB - nowe miejsce na mapie Wieliczki i Andrzejkowy weekend z muzyką na żywo i chilliGARAŻ PUB to nowe ciekawe miejsce na mapie Wieliczki jakiego brakowało, z dobrą energią, świetną pizzą, kraftowym piwem i muzyką na żywo z całej Polski.


Już w najbliższy Andrzejkowy weekend GARAŻ przygotował specjalne wydarzenia. W piątek 29 listopada o 20-ej na scenie zagra najpierw zespół CzyliMY a potem bluesowa formacja z najwyższej półki Bluesfera. W sobotę 30.11. od 17-ej wieczór zacznie się od degustacji nowej pizzy jesiennej. Następnie będziemy obserwować zmagania śmiałków stających w zawody o tytuł Mistrza Ostrości- kto jest w stanie zjeść najostrzejszą paprykę na świecie! Zawody poprowadzi Sylvetta Księżniczka Wiatru-znana performerka z Lublina. Ona też będzie wróżyć z brzegów pizzy każdemu, kto nie boi się poznać przyszłości. O 20-ej scenę zawojuje supergrupa world music WADADA. A potem DJ. Do ostatniej pizzy, do ostatniego dźwięku, do ostatniego klienta! Rezerwacja biletów tel. 667 102 277

Link do wydarzenia na Facebooku - kliknij


GARAŻ PUB - nowe miejsce na mapie Wieliczki i Andrzejkowy weekend z muzyką na żywo i chilli - zobacz zdjęcia   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki