.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2020-03-24

Giełda nazwisk i powroty na boiska, czyli piłkarskie spekulacjeMedia nie znoszą próżni - zahamowanie większości piłkarskich rozgrywek, w tym Ligi Mistrzów, spowodowało niemałą konsternację dziennikarzy sportowych. Bardzo szybko postanowili ją wypełnić szukając mniejszych bądź większych sensacyjnych wieści.


Czy Bartosz Kapustka wróci do ekstraklasy?

Złote dziecko Euro 2016, odkrycie Adama Nawałki, czyli Bartosz Kapustka, ówczesny piłkarz Cracovii po sensacyjnym transferze do Leicester bardzo długo grzał ławkę rezerwowych. Niewiele dało jego wypożyczenie do ligi belgijskiej. W jednym z wywiadów udzielonych Weszło FM piłkarz stwierdził, że latem musi odejść z Anglii. Zapytany, czy wróci do Polskiej Ekstraklasy odpowiedział “może tak”. Kapustce bardzo zależy na tym, by więcej grać w piłkę, odbudować się mentalnie oraz sportowo. Myślimy, że jego powrót do polskiej ligi jest możliwy.

Legalny polski bukmacher - firma Betfan wprowadziła nawet zakłady: Czy Kapustka trafi w letnim okienku transferowym do Ekstraklasy? Na tym jednak nie koniec, ruszyła także giełda nazw klubów w których miałby Bartosz grać. Mowa m.in. o Legii Warszawa, Lechii Gdańsk, Lechu Poznań oraz powrocie do krakowskiej Cracovii. Mamy jedynie nadzieję, że tym razem jego managerowie lepiej pokierują karierą tego młodego i obiecującego piłkarza.

Kiedy piłkarze wrócą na boiska?

Drugim palącym tematem jest z pewnością powrót piłkarzy na boiska. W piątek polska Ekstraklasa S.A. ogłosiła, że jej przerwa spowodowana światową pandemią koronawirusa potrwa przynajmniej do 26 kwietnia br. Legalny polski bukmacher - firma Betfan idzie krok dalej, zastanawia się, która z lig wróci szybciej: Premier League czy LaLiga. Zakłady już ruszyły! Wiadomo, że obecnie rozgrywki w Anglii oraz Hiszpanii zawieszono do dn. 3 kwietnia. Także tam istnieje niemałe prawdopodobieństwo, że będą one zawieszone znacznie dłużej. Drugim rozwiązaniem, które jest rozpatrywane także w Polsce jest opcja zakończenia rozgrywek na obecnej kolejce. W takim wypadku Premier League wygrywa Liverpool, zaś FC Barcelona wygrałaby LaLigę! Zakłady trwają, zachęcamy do obstawiania!

Nudzisz się w domu? Obstawiaj ciekawostki w Betfan

Jeśli myślałeś, że legalni polscy bukmacherzy w czasach pandemii koronawirusa udali się na długi urlop, jesteś w błędzie. Zachęcamy do odwiedzenia ich stron internetowych i oddania się czystej rozrywce, która z pewnością urozmaici nudny czas spędzany w domach. Przykładowo bukmacher Betfan przygotował dla swoich typerów możliwość obstawiania prognozy pogody, wydarzeń ze świata showbiznesu, czy polityki.

artykuł sponsorowany   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki