. carrefour

cotton
Opublikowano: 2018-12-28

Gmina Gdów. Dwa wypadki śmiertelne jednego wieczoru.Tragiczny wieczór w gminie Gdów. W odstępie zaledwie kilku godzin doszło do dwóch wypadków śmiertelnych.


Wczoraj, tj. 27 grudnia br. doszło w gminie Gdów do dwóch wypadków śmiertelnych. Pierwszy z nich miał miejsce około godziny 20:00 w miejscowości Falkowice. 19-letni kierujący samochodem osobowym marki Audi podczas manewru wyprzedzania potrącił śmiertelnie pieszego. Pieszy zginął na miejscu. Trzy godziny później, około 23:00 doszło w tej gminie do kolejnego wypadku jak się okazuje również śmiertelnego. W miejscowości Zalesiany samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Mimo reanimacji prowadzonej przez około godzinę, mężczyzna zmarł. Okoliczności wypadków bada policja.   

Spotkania podróżnicze  
Data: 23,25 kwietnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Zapraszamy na spotkania podróżnicze ze zdobywcami nagrody ”Kolosy 2018”! Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Szkoła podstawowa w Sierczy oraz UKS Lider Siercza zapraszają na prelekcje podróżnicze.
Spotkania podróżnicze
V Gala Sportu Wielickiego  
Data: 7 kwietnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W niedzielę 7 kwietnia 2019 r. o godz. 17:00 w CER "Solne Miasto" odbędzie się V Gala Sportu Wielickiego, którą poprowadzi Przemysław Babiarz. W programie m.in. pokazy sportowe czy wręczenie wyróżnień.
V Gala Sportu Wielickiego