.
wse

wse


Opublikowano: 2019-09-09

Gmina Wieliczka. Chciał popełnić samobójstwo – policjant i ratownik medyczny wskoczyli do stawu, aby go uratować.Dziś rano przy jednym ze stawów znajdujących się na terenie naszej gminy, około 60 letni mężczyzna chciał popełnić samobójstwo.


Po otrzymaniu zawiadomienia o zamiarze popełnienia samobójstwa przez mężczyznę znajdującego się przy stawie na terenie naszej gminy, policjanci z Wieliczki oraz karetka pogotowia niezwłocznie udali się we wskazane miejsce. Gdy mężczyzna zobaczył policjantów oraz karetkę pogotowia wskoczył do stawu i zaczął tonąć. Jeden z policjantów oraz ratownik medyczny również wskoczyli do wody i wyciągnęli niedoszłego samobójcę na brzeg. Po udzieleniu na miejscu pomocy medycznej, mężczyzna został przewieziony do szpitala.   

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Koncert na 10 głosów  
Data: 21 września 2019
Lokalizacja: Wieliczka

21 września o godz. 19.00 na Rynku Górnym w Wieliczce usłyszymy najsłynniejsze arie i duety z oper i operetek - kompozycje G. Verdiego, S. Moniuszki, G. Bizeta, G. Rossiniego, J. Straussa, E. Kalmana, F. Lehara oraz wielu innych słynnych twórców w wykonaniu wybitnych artystów scen operowych i operetkowych.
Koncert na 10 głosów