.

mcdonald

Opublikowano: 2019-09-09

Gmina Wieliczka. Chciał popełnić samobójstwo – policjant i ratownik medyczny wskoczyli do stawu, aby go uratować.Dziś rano przy jednym ze stawów znajdujących się na terenie naszej gminy, około 60 letni mężczyzna chciał popełnić samobójstwo.


Po otrzymaniu zawiadomienia o zamiarze popełnienia samobójstwa przez mężczyznę znajdującego się przy stawie na terenie naszej gminy, policjanci z Wieliczki oraz karetka pogotowia niezwłocznie udali się we wskazane miejsce. Gdy mężczyzna zobaczył policjantów oraz karetkę pogotowia wskoczył do stawu i zaczął tonąć. Jeden z policjantów oraz ratownik medyczny również wskoczyli do wody i wyciągnęli niedoszłego samobójcę na brzeg. Po udzieleniu na miejscu pomocy medycznej, mężczyzna został przewieziony do szpitala.   

I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce  
Data: 17 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W niedzielę 17 listopada odbędzie się w Wieliczce, a konkretnie w parku linowym Xtreme Park Wieliczka-Grabówki - I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce.
I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce
Andrzejkowe czary-mary dla dzieci  
Data: 16 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Jak smakuje herbatka Czarownicy? Czy można wykąpać się w oparach suchego lodu? Kto odważy się wypić dymiący soczek?
Andrzejkowe czary-mary dla dzieci