.


leroy merlin

festiwal

kabaret

Opublikowano: 2019-09-09

Gmina Wieliczka. Chciał popełnić samobójstwo – policjant i ratownik medyczny wskoczyli do stawu, aby go uratować.Dziś rano przy jednym ze stawów znajdujących się na terenie naszej gminy, około 60 letni mężczyzna chciał popełnić samobójstwo.


Po otrzymaniu zawiadomienia o zamiarze popełnienia samobójstwa przez mężczyznę znajdującego się przy stawie na terenie naszej gminy, policjanci z Wieliczki oraz karetka pogotowia niezwłocznie udali się we wskazane miejsce. Gdy mężczyzna zobaczył policjantów oraz karetkę pogotowia wskoczył do stawu i zaczął tonąć. Jeden z policjantów oraz ratownik medyczny również wskoczyli do wody i wyciągnęli niedoszłego samobójcę na brzeg. Po udzieleniu na miejscu pomocy medycznej, mężczyzna został przewieziony do szpitala.   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki