.
wse

wse


Opublikowano: 2019-07-10

Gmina Wieliczka. Hodował w domu konopie indyjskie..04.07.2019 roku, policjanci Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce udali się do jednej z miejscowości na terenie gminy Wieliczka.


Z informacji uzyskanych przez mundurowych wynikało bowiem, że w jednym z tamtejszych domów może znajdować się uprawa konopi indyjskich. Podczas przeszukania posesji informacja potwierdziła się. Na miejscu zabezpieczono 16 krzaków konopi indyjskich o wysokości od 50 do 70 cm.

33 letni właściciel krzewów został zatrzymany i doprowadzony do komendy, gdzie przedstawiono mu zarzut uprawy konopi indyjskiej. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani, 33 latkowi grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

KPP Wieliczka   

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Koncert na 10 głosów  
Data: 21 września 2019
Lokalizacja: Wieliczka

21 września o godz. 19.00 na Rynku Górnym w Wieliczce usłyszymy najsłynniejsze arie i duety z oper i operetek - kompozycje G. Verdiego, S. Moniuszki, G. Bizeta, G. Rossiniego, J. Straussa, E. Kalmana, F. Lehara oraz wielu innych słynnych twórców w wykonaniu wybitnych artystów scen operowych i operetkowych.
Koncert na 10 głosów