.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2020-03-24

Gmina Wieliczka. Strażacy interweniowali w domu objętym kwarantanną.W niedzielę 22 marca br. w godzinach wieczornych strażacy z Państwowej Straży Pożarnej interweniowali na terenie naszej gminy w domu objętym kwarantanną.


Jak poinformował nas st. kpt. Michał Masternak z Państwowej Straży Pożarnej w Wieliczce, w niedzielny wieczór strażacy JRG Wieliczka zostali zadysponowani do budynku objętego kwarantanną. Zgłoszenie dotyczyło zasłabnięcia mężczyzny podczas kąpieli w domu jednorodzinnym. Podejrzewano zatrucie tlenkiem węgla. Na miejsce oprócz strażaków przybył Zespół Ratownictwa Medycznego. Z uwagi na fakt kwarantanny służby stosowały środki ochrony indywidualnej jak m.in. specjalne kombinezony czy maski. Na miejscu nie stwierdzono obecności tlenku węgla, poszkodowany został zabrany przez ZRM do szpitala.   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki