.


leroy merlin

festiwal

kabaret

Opublikowano: 2020-06-30

Gmina Wieliczka. Zakłócał ciszę nocną - został zatrzymany za uprawę konopi indyjskich i kradzież prądu.Podczas interwencji w gminie Wieliczka w sprawie zakłócania ciszy nocnej, policjanci odkryli plantację marihuany i nielegalny pobór prądu.


27 czerwca 2020 r. po godzinie 22, funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego z wielickiej komendy udali się na interwencję, do jednej z miejscowości w gminie Wieliczka, w związku ze zgłoszeniem dotyczącym głośnej muzyki zakłócającej ciszę nocną. Funkcjonariusze na miejscu zastali 18 – latka, 44 - latka oraz 34 - letnią kobietę, którzy oświadczyli mundurowym, że świętują urodziny jednego z uczestników spotkania i zobowiązali się do ściszenia muzyki.

Policjanci zauważyli na stole słoik z suszem. Po jego otwarciu wyczuli charakterystyczny zapach marihuany. 44 - latek potwierdził, że to jego własność. W związku z tym został zatrzymany. Natychmiast na miejsce udali się także policjanci kryminalni, którzy przeszukali pozostałe pomieszczenia. Na terenie jednego z budynków, ujawnili namiot oraz małą uprawę konopi indyjskich. Funkcjonariusze ustalili także, że prąd elektryczny potrzebny do zasilania urządzeń służących do uprawy krzewów konopi, pobierany był „na lewo”.

Tak więc gospodarzowi (44-latkowi) postawiono 5 zarzutów: uprawy konopi indyjskich innych niż włókniste, posiadania środków odurzających w postaci marihuany, udzielania środków odurzających innym osobom a także kradzieży energii elektrycznej. Podejrzany przyznał się do postawionych zarzutów i dobrowolnie poddał karze.

KPP Wieliczka

 
Gmina Wieliczka. Zakłócał ciszę nocną - został zatrzymany za uprawę konopi indyjskich i kradzież prądu. - zobacz zdjęcia   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki