.


leroy merlinkabaret

Opublikowano: 2015-03-13

Grabówki: wszedł do domu i ukradł 800 euro


We wtorek 10 marca policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce zatrzymali mężczyznę, który w tym samym dniu w miejscowości Grabówki ukradł z niezamkniętego domu pieniądze w kwocie 800 euro.

fot. archiwum WieliczkaCity.pl

Mężczyzna wszedł do domu i wykorzystując nieuwagę domowników zabrał znaczną kwotę pieniędzy. Ustalono, że sprawcą kradzieży jest 53-letni mieszkaniec Bieńkowic. Funkcjonariusze bardzo szybko dotarli do miejsca gdzie przebywał sprawca. Przy zatrzymanym mężczyźnie policjanci ujawnili plik pieniędzy. W dniu wczorajszym mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, przyznał się do winy oraz dobrowolnie poddał się karze. Odzyskane mienie zostanie zwrócone właścicielowi.

Noc Bibliotek 2020  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na Noc Bibliotek 2020. Tegoroczna, VI już edycja Nocy Bibliotek, odbędzie się pod hasłem „Klimat na czytanie”.
Noc Bibliotek 2020
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Już 9 października (piątek) o godzinie 19:00 zapraszamy serdecznie do sali kinowej Wielickiej Mediateki na spotkanie autorskie z niezależnymi reporterami Mają i Szymonem pt.: „Nasza droga do klimatu”.
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek