.


kabaret

Opublikowano: 2019-11-09

Grupa włamywaczy rozbita. Czterech mężczyzn zatrzymanych w Wieliczce.Wspólne działania kryminalnych powiatu wielickiego oraz krakowskiego, doprowadziły do rozbicia szajki włamywaczy, którzy mają na koncie kilkadziesiąt przestępstw popełnionych na terenie Małopolski.


26 września br. kryminalni powiatu wielickiego oraz krakowskiego, podczas współnych działań, weszli do jednego z budynków mieszkalnych na terenie Wieliczki, gdzie zatrzymali 3 mężczyzn podejrzanych o liczne kradzieże z włamaniami do budynków mieszkalnych, nowo budowanych domów, garaży oraz pakamer. Kolejny, czwarty z mężczyzn należący do tej grupy, został zatrzymany następnego dnia. Jak ustalono, od około 7 miesięcy sprawcy włamali się do kilkudziesięciu budynków w Małopolsce, usytuowanych głównie na terenie powiatu krakowskiego oraz wielickiego. Sprawcy kradli m.in. elektronarzędzia, agregaty, myjki ciśnieniowe, przewody elektryczne, koła do samochodów itp. W chwili zatrzymania złodziei, funkcjonariusze odzyskali część skradzionych przedmiotów. Sprawcy to mieszkańcy Wieliczki oraz Krakowa w wieku od 35 do 38 lat. Wszyscy usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniami oraz kradzieży. Wartość skradzionych przedmiotów to około 100 tys. złotych. Na czas toczącego się postępowania, decyzją prokuratora wobec podejrzanych został zastosowany policyjny dozór. Za popełnione przestępstwa, grozi im od roku do 15 lat pozbawienia wolności.

KPP Wieliczka


Grupa włamywaczy rozbita. Czterech mężczyzn zatrzymanych w Wieliczce. - zobacz zdjęcia   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki