.


Opublikowano: 2019-11-01

I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w WieliczceW niedzielę 17 listopada odbędzie się w Wieliczce, a konkretnie w parku linowym Xtreme Park Wieliczka-Grabówki - I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce.


Wydarzenie jest organizowane przez Komendę Powiatową Policji w Wieliczce pod honorowym patronatem Komendanta. Dla uczestników przewidziane są liczne atrakcje. Dla wszystkich rywalizujących w biegu o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce przewidziano pamiątkowe medale oraz pakiety startowe, dla pierwszej trójki puchary a na zwycięzcę biegu w kategorii służb mundurowych czeka szabla.

Celem Biegu o Puchar Komendanta jest m.in. integracja lokalnej społeczności oraz promowanie aktywnego i rodzinnego sposobu spędzania czasu. Podczas imprezy, Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wieliczce będzie prowadził działania promocyjne oraz informacyjno-edukacyjne pod hasłem ,,Pomarańczowej wstążki” w ramach akcji przeciwko przemocy oraz krzywdzeniu dzieci i młodzieży. Tego dnia będą również zbierane fundusze na leczenie Agnieszki Ziółkowskiej, wieloletniego pracownika MGOPS w Wieliczce.

Najmłodsi (i nie tylko oni) będą mogli podczas pokazu radiowozów usiąść za „kółkiem”. Zapisy do uczestnictwa w biegu w dniu imprezy w godzinach 11:00-11:50 na miejscu startu w Xtreme Park Wieliczka - Grabówki.


   

Srebrny Jubileusz Dziewczęcego Chóru Ziarenko  
Data: 24 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy na uroczysty koncert galowy z okazji 25-lecia Dziewczęcego Chóru „Ziarenko”, który odbędzie się 24 listopada 2019 r. o godz. 19.00 w Kaplicy św. Kingi w Kopalni Soli w Wieliczce (zjazd od godziny 17.45).
Srebrny Jubileusz Dziewczęcego Chóru Ziarenko
I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce  
Data: 17 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W niedzielę 17 listopada odbędzie się w Wieliczce, a konkretnie w parku linowym Xtreme Park Wieliczka-Grabówki - I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce.
I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce