.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2019-11-01

I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w WieliczceW niedzielę 17 listopada odbędzie się w Wieliczce, a konkretnie w parku linowym Xtreme Park Wieliczka-Grabówki - I Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce.


Wydarzenie jest organizowane przez Komendę Powiatową Policji w Wieliczce pod honorowym patronatem Komendanta. Dla uczestników przewidziane są liczne atrakcje. Dla wszystkich rywalizujących w biegu o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce przewidziano pamiątkowe medale oraz pakiety startowe, dla pierwszej trójki puchary a na zwycięzcę biegu w kategorii służb mundurowych czeka szabla.

Celem Biegu o Puchar Komendanta jest m.in. integracja lokalnej społeczności oraz promowanie aktywnego i rodzinnego sposobu spędzania czasu. Podczas imprezy, Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wieliczce będzie prowadził działania promocyjne oraz informacyjno-edukacyjne pod hasłem ,,Pomarańczowej wstążki” w ramach akcji przeciwko przemocy oraz krzywdzeniu dzieci i młodzieży. Tego dnia będą również zbierane fundusze na leczenie Agnieszki Ziółkowskiej, wieloletniego pracownika MGOPS w Wieliczce.

Najmłodsi (i nie tylko oni) będą mogli podczas pokazu radiowozów usiąść za „kółkiem”. Zapisy do uczestnictwa w biegu w dniu imprezy w godzinach 11:00-11:50 na miejscu startu w Xtreme Park Wieliczka - Grabówki.


   

Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020
Spotkanie autorskie z Arturem Andrusem  
Data: 7 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Wraz z początkiem 2020 roku powracamy z cyklem LITERACKIE WIDNOKRĘGI.
Spotkanie autorskie z Arturem Andrusem