.
Opublikowano: 2011-06-09

III Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Oczarowani Zamkami”


Tylko do 20 czerwca br. można nadsyłać prace na Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Oczarowani Zamkami”. Konkurs organizowany jest po raz trzeci przez Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka. Adresatami są uzdolnione plastycznie dzieci i młodzież z Polski oraz z ośrodków polonijnych krajów Unii Europejskiej.

Siedziba Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka mieści się w XIII wiecznym zamku, dawniej siedzibie zarządu Saliny. Taka lokalizacja była inspiracją dla Muzeum do zorganizowania konkursu. Celem konkursu jest uwrażliwienie dzieci i młodzieży na piękno wyjątkowych zabytków architektury, które stanowią część wspólnego dziedzictwa. Prace plastyczne prosimy nadsyłać na adres Muzeum do 20 czerwca 2011 r. Regulamin konkursu - http://www.muzeum.wieliczka.pl/Oczarowani-Zamkami.508.0.html

Patronat medialny: Dziennik Polski, Radio Kraków, TVP Kraków, Modny Kraków

Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka / Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych