.
Opublikowano: 2011-06-09

III Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Oczarowani Zamkami”


Tylko do 20 czerwca br. można nadsyłać prace na Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Oczarowani Zamkami”. Konkurs organizowany jest po raz trzeci przez Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka. Adresatami są uzdolnione plastycznie dzieci i młodzież z Polski oraz z ośrodków polonijnych krajów Unii Europejskiej.

Siedziba Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka mieści się w XIII wiecznym zamku, dawniej siedzibie zarządu Saliny. Taka lokalizacja była inspiracją dla Muzeum do zorganizowania konkursu. Celem konkursu jest uwrażliwienie dzieci i młodzieży na piękno wyjątkowych zabytków architektury, które stanowią część wspólnego dziedzictwa. Prace plastyczne prosimy nadsyłać na adres Muzeum do 20 czerwca 2011 r. Regulamin konkursu - http://www.muzeum.wieliczka.pl/Oczarowani-Zamkami.508.0.html

Patronat medialny: Dziennik Polski, Radio Kraków, TVP Kraków, Modny Kraków

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
V Ogólnopolska Noc Bibliotek  
Data: 5 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Występ kabaretu AD HOC, strefa HI-TECH, warsztaty z robotyki, walki robotów, możliwość zabawy dronami, laserem, okularami VR czy drukarką 3D to tylko niektóre z atrakcji jakie Wielicka Biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
V Ogólnopolska Noc Bibliotek